Instagram należy do absolutnie podstawow"/>Nazwa Firmy: Agencja Reklamowa BrandTailors
Domena: https://wypromujemy.com/
Telefon 731 647 648
Adres Al. Rzeczypospolitej 4
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-369

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Instagram należy do absolutnie podstawowych i topowych portali społecznościowych. Obok milionów zwyczajnych użytkowników, którzy za pośrednictwem zdjęć i wideo dzielą się swoim codziennym życiem oraz pasjami, istnieje wiele kont profesjonalnych należących do osób publicznych, a także firm i instytucji.

Prowadzenie komercyjnego czy też instytucjonalnego konta na Instagramie jest trudne. W miejscu, gdzie tak wiele treści ma być „fajnych”, przedstawianie produktów i usług w standardowy, nudnawy sposób nie ma racji bytu. Dlatego nie każdy profil firmowy zdobywa popularność. Osoby, które odpowiadają za jego prowadzenie, muszą mieć nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również pomysł, jak wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągnąć zainteresowanie, wykorzystać je poprzez interakcje.

Jak promować firmę na Instagramie? To temat-rzeka, ale warto przypomnieć kilka zasad, o których piszemy poniżej.

  1. Posty powinny być dodawane regularnie.
  2. Zdjęcia i wideo powinny być wysokiej jakości, ale przede wszystkim spójne z koncepcją i atrakcyjne dla użytkowników.
  3. Ważny jest nie tylko zwięzły post, ale również użyte w nim hasztagi.
  4. Warto wykorzystać możliwości IGTV, relacji czy statystyk.
  5. Nie można ograniczać się wyłącznie do samej reklamy, tylko skupić się na treściach, które są „esencją” Instagrama i wyróżniają go na tle innych portali społecznościowych.

Jeśli prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą lub social media są zaledwie jedną z kompetencji w ramach stanowiska specjalisty ds. marketingu, konieczne jest wsparcie. Zwyczajnie nie starczy doby na prowadzenie konta zgodnie ze wszystkimi dobrymi praktykami.

Nic dziwnego, że rośnie zainteresowanie usługą wypromujemy.com. To system, który odpowiada za automatyczną obsługę wybranych aktywności na koncie firmowym – między innymi dodaje obserwujących, rozdaje polubienia na podstawie hasztagów czy personalizuje algorytm na podstawie efektywności. W miesiąc może przybywać od 500 do 2000 nowych obserwujących – a to świetna baza do skutecznego rozwijania profilu i promowania firmy wśród społeczności Instagrama.

Data dodania: 25-06-2019

Opinie o firmie Agencja Reklamowa BrandTailors


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy