Nazwa Firmy: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz
Domena: https://spectlumacz.pl/
Telefon 32 494 32 69
Adres Konarskiego 12
Miejscowość Rybnik
Kod pocztowy 44-274

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kraj sąsiadujący z naszym państwem od wschodniej granicy znamy doskonale. Jednak z językiem rosyjskim bywa różnie. Osoby ze starszego pokolenia będą w stanie porozumieć się w języku rosyjskim na poziomie podstawowy. Język ten należy do grup języków wschodniosłowiańskich. Jest językiem urzędowym  w takich krajach jak: Kazachstan, Kirgistan i Białoruś. Jednak pokolenie młodsze lub to całkiem młode języka rosyjskiego w większości przypadków nie zna wcale. Językiem, który obowiązuje niemalże w całej Europie, a także i na świecie jest język angielski i to obecnie na nim skupia się cała edukacja. W kryzysowych sytuacjach, takich jak tłumaczenie dokumentów, z pomocą przychodzą biura tłumaczeń, które są w stanie przetłumaczyć wszystkie papiery, nawet te najbardziej profesjonalne i zaawansowane zarówno na język rosyjski, jak i z języka rosyjskiego. Biuro tłumaczeń SpecTłumacz odznacza się najwyższą jakością, a przy tłumaczeniu pracują sami najlepsi specjaliści. 

W niepamięć mogą odejść problemy związane z tekstami  branżowymi, specjalistycznymi, prawnymi lub dokumentami administracyjnymi. Wszystkie tłumaczenia bowiem niemalże w 100% odpowiadają pierwowzorom.

Aby dokumenty mogły być uznawane przez urzędy, sądy i wszystkie inne instytucje państwowe, dobry tłumacz rosyjskiego musi posiadać specjalną licencję translacyjną. Dokument tłumaczony przez taką osobę jest podpisany przez tłumaczy i przypieczętowany. Wówczas prawdziwość tego typu papieru nie podlega żadnym wyjaśnieniom. Każdy tłumacz przysięgły musi zdać egzamin państwowy i uzyskać certyfikat. Specjalista z odpowiednimi uprawnieniami – taki jak tłumacz przysięgły z języka rosyjskiego – współpracuje właśnie z firmą spectlumacz.pl.

Firma oferuje profesjonalne tłumaczenia tekstów: marketingowych, technicznych, biznesowych, informatycznych, medycznych, prawnych, samochodowych.

Każdy klient oraz pismo są traktowane indywidualnie przez pracujących w biurze tłumaczy. Wysoka jakość usług i gwarancja skuteczności to najważniejsze cechy firmy.

Data dodania: 17-11-2018

Opinie o firmie Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy