Jaki atrybut powinien znaleźć się w każdej klasie? Większość pytan"/>Nazwa Firmy: F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka
Domena: https://artebis.com.pl/
Telefon 34 318 64 54
Adres Główna 160
Miejscowość Krzepice
Kod pocztowy 42-160

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jaki atrybut powinien znaleźć się w każdej klasie? Większość pytanych osób, zarówno tych trochę starszych, jak i tych młodszych, odpowiada bez wahania, że to tablica kredowa, bo mimo że niektóre szkoły inwestują obecnie w tablice magnetyczno-suchościeralne, to jednak w wielu placówkach oświatowych i innych instytucjach, można nadal spotkać tablice, po których pisze się kredą. Jednak nie tylko z tego powodu tablica kredowa jest nadal żywa. To jedna z ulubionych zabawek małych dzieci, które uwielbiają pisać i rysować kredą. Taką tablicę można też spotkać przed wejściem do wielu punktów gastronomicznych, gdzie wypisuje się menu dnia. Restauratorzy dobrze wiedzą, że nie ma skuteczniejszego sposobu na to, aby przyciągnąć smakoszy do swojej restauracji.

Należy też wspomnieć, że współczesne tablice kredowe, które proponuje klientom firma Arte-Bis,  są o wiele nowocześniejsze niż te tablice sprzed 20-30 lat, gdyż taka tablica ma też właściwości magnetyczne. Z tych kilku przykładów widać, że tablica kredowa przydaje się choćby:

  • podczas zabawy i edukacji
  • podczas prezentacji wizualnej
  • w biznesie
  • i w szeroko pojętym marketingu.

Niezmiernie istotny jest też fakt, że ani klej używany do produkcji tablic, ani kreda nie uczulają i są w pełni bezpieczne dla dzieci, które są bardzo kreatywne i znajdują dla niej tysiące, nieraz niestandardowych, zastosowań. Dlatego każdy rodzic powinien kupić dziecku taką tablicę, taka zabawka wstawiona do jego pokoju, na której będzie mógł pisać i rysować, pobudzi jego kreatywność i wyobraźnię. Rekomendowany producent poleca tablice TSZ-AS, wybierając ten model tablicy, masz pewność, że zyskujesz produkt najwyższej jakości z długoletnią gwarancją. Jeśli kupujemy taką tablicę do domu, to warto się też zaopatrzyć w specjalną kredę, która się nie łamie, nie kruszy i nie brudzi rąk. Wówczas dziecko będzie mogło się bez przeszkód bawić, a my nie będziemy się ciągle denerwować, że kreda wala  się nam po całym domu i brudzi, np. dywan. Standardowe wymiary tablicy, jaką możesz zamówić od ręki, to 100x70 cm centymetrów.

Data dodania: 14-11-2018

Opinie o firmie F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy