Nazwa Firmy: Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Domena: https://medi.global/
Telefon +48 12 400 44 44
Adres Pod Stokiem 39
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-236

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Biura tłumaczeń bardzo często otrzymują zlecenia na tłumaczenia z zakresu nauk medycznych. Na czyje zlecenie najczęściej dokonuje się takich tłumaczeń? Przekrój zleceniodawców jest bardzo różny, najczęściej są to:

  • pacjenci
  • lekarze
  • firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją sprzętu medycznego
  • naukowcy.

Statystyki pokazują, że translacji dokumentacji medycznej najczęściej dokonuje się na język angielski lub z języka angielskiego na polski. Wynika to z faktu, że coraz częściej pacjenci z Polski szukają pomocy medycznej za granicą, choćby w USA czy w Wielkiej Brytanii. Na tym jednak nie koniec. Wszyscy klienci, którym potrzebne są tłumaczenia medyczne na język włoski, francuski czy czeski, powinni się zgłosić do profesjonalnego biura tłumaczeń Medi.Global. Osoby zgłaszające się do biura często pytają, jak szybko będzie dokonany przekład i ile to będzie kosztować? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż wszystkie zlecenia są wyceniane indywidualnie. Na to, ile będzie kosztował przekład dokumentacji medycznej, wpływ ma kilka czynników. Klient może zlecić, np. samo tłumaczenie tekstu, a może poprosić o jego dodatkową weryfikację i korektę pod względem merytorycznym. Na cenę wpływa też to, czy ma to być tłumaczenie uwierzytelnione oraz to, czy przekład ma być wykonany ekspresowo. Wszystkie szczegóły są ustalane z klientem przed przyjęciem zlecenia. Możliwe jest przesłanie dokumentacji w formie elektronicznej. Dokładny wykaz plików, z jakimi pracują translatorzy, jest dostępny na stronie krakowskiego biura. Tam też można się dowiedzieć, że tłumaczenia medyczne obejmują także translacje:

  • literatury medycznej
  • prezentacji na sympozja tematyczne
  • artykułów ukazujących się w czasopismach branżowych.

Szeroka oferta i doświadczony zespół tłumaczy to to, co przekonuje wiele jednostek naukowych i placówek medycznych do współpracy z rekomendowanym biurem. Często jest to współpraca ciągła. Prezentowane biuro robi wszystko, aby nie zawieść tego zaufania. Wdrożyło przejrzyste procesy pracy, co pozwala stale polepszać jakość usług. Potwierdzają to wdrożone normy ISO9001 i ISO17100. Ma to również odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach klientów.

Data dodania: 09-06-2019

Opinie o firmie Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy