Projektujesz swój ogród? Chcesz stworzyć zielone zacisze, "/>Nazwa Firmy: Ogrody Trawińscy
Domena: http://trawinscy.pl/
Telefon 74 8105253
Adres Brukalice 20
Miejscowość Henryków
Kod pocztowy 57-210

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Projektujesz swój ogród? Chcesz stworzyć zielone zacisze, w którym odpoczniesz po ciężkim dniu pracy i zapomnisz o przytłaczających obowiązkach? Zastanawiasz się, jakie rośliny w nim umieścić? Spokojnie, służymy podpowiedzią. Z pewnością powinieneś zainwestować w drzewa liściaste. Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, gęste, rozłożyste korony zapewnią Ci schronienie przed słońcem w upalny dzień i pozwolą uciec przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Po drugie, opisywani przedstawiciele świata flory zatrzymują kurz i oczyszczają powietrze z toksyn. Po trzecie, pięknie się prezentują i tworzą w ogrodzie niepowtarzalną atmosferę. Przydają mu elegancji, szyku i szlachetności.

Szkółka drzew liściastych Trawińscy w okolicach Wrocławia posiada niezwykle bogaty asortyment. Warto zauważyć, iż przedsiębiorstwo stale poszerza swoje zasoby. Oferuje różnorodne gatunki roślin - począwszy od tradycyjnych jabłoni czy buków, po rzadziej spotykane „egzemplarze”, takie jak na przykład: sumak octowiec (zwany też odurzającym) czy surmia bignoniowa. Czym kierować się przy podejmowaniu decyzji? Obowiązującymi trendami? Niekoniecznie. Dużo lepszym „drogowskazem” będą warunki panujące w ogrodzie (żyzność gleby, stopień nasłonecznienia poszczególnych stanowisk, etc.). Niemniejsze znaczenie ma styl, w jakim chcemy urządzić przydomową przestrzeń. Zwolennikom aranżacji w duchu japońskim polecamy klon palmowy, miłorząb chiński, magnolie, sosnę czarną i drobnokwiatową oraz oczywiście ozdobne wiśnie. Miłośnikom bardziej rustykalnego klimatu proponujemy natomiast jabłonie i grusze. Przywiodą na myśl czasy słodkiego dzieciństwa i wakacji spędzanych u babci na wsi.

Chcesz zapoznać się z ofertą firmy, poznać zasady, jakimi się kieruje albo po prostu umówić się na spotkanie? Teraz możesz to zrobić, nie wychodząc z domu. Wystarczy dostęp do sieci i chwila wolnego czasu. Wejdź na stronę internetową: trawinscy.pl Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje. Jesteś gotowy na małą ogrodową rewolucję? W takim razie, do dzieła!

 

Data dodania: 14-11-2018

Opinie o firmie Ogrody Trawińscy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy