Nazwa Firmy: tesa tape Sp. z o.o.
Domena: http://www.tesa.com/
Telefon +48 61 8746 147
Adres Gnieźnieńska 32
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-021

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W sytuacji, kiedy popełnimy błąd, przydaje się korektor w taśmie. Niewielkich rozmiarów, a jednak dobrze spełnia swoją funkcję. Jego zaletą w porównaniu do korektora w płynie jest to, że nie robi plam i pozwala na bardziej estetyczne wykończone, a to ważne, jeśli potrzebujemy np. poprawić dokumenty. Jak widać taki korektor jest niezastąpiony w szkole i biurze. Jeśli prowadzisz własną firmę, to obowiązkowy element Twojego biura.

Korektor w płynie nieraz bardzo szybko wysycha, kiedy jest przechowywany w nieodpowiednich warunkach. Wówczas szybko musimy kupować nowy. W przypadku korektora w taśmie dużo łagodniej reaguje na zmiany temperatury, choć oczywistym jest, że należałoby przechowywać go w temperaturze pokojowej.

Korektory w taśmie dobrze się kleją i co ważne pozwalają na usunięcie pomyłki w sposób estetyczny. Wąskie paski korektora zostaną na papierze, a my nie będziemy musieli się wstydzić pomyłki. Dobrze ukryje pomyłkę i co ważne samoistnie nie odpadnie. Dlatego jest to rozwiązanie trwałe.

Szczególnie dzieci, które chodzą do szkoły, mają nieraz duży problem z zapisem poprawnym danego słowa. Żmudne przepisywanie całych stron w zeszycie czy też wyrywanie brzydko wyglądających stron nie jest konieczne, jeśli zaczniemy używać korektora w taśmie. Sprawdzi się on doskonale nawet w sytuacji, kiedy potrzeba pozbyć się niewielkiego błędu.

Obecnie na rynku nie brakuje zarówno korektorów w płynie, jak i taśmie. Jeszcze do niedawna cena korektorów w taśmie była stosunkowo wysoka. Dziś nie obserwuje się takiej sytuacji, bo stały się one znacznie powszechniejszym rozwiązaniem i pozwalają na wygodę korzystania i co ważne nie musimy już się bać popełnienia błędu. Korektor w taśmie ukryje wszystko to, co mogłoby powodem do wstydu.

Na tesa.pl można dowiedzieć się więcej na temat korektorów w taśmie, które dostępne są nie tylko w różnych rozmiarach, ale również kolorystyce. Z pewnością warto wybrać kolor, który nam przypadnie do gustu najbardziej. W takim wypadku popełnianie i naprawianie błędów jest bajecznie proste.

Data dodania: 14-10-2018

Opinie o firmie tesa tape Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy