Nazwa Firmy: Ślub za granicą
Domena: https://www.slubzagranica.pl
Telefon +48 22 614 00 00
Adres Puławska 117a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-707

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele osób marzy o ślubie w jakimś egzotycznym miejscu, gdzieś na piaszczystej plaży czy na jachcie, ale przeraża je ogrom formalności, jakie trzeba załatwić. Jeśli jednak naprawdę marzysz o ślubie poza granicami swojego kraju, to nie rezygnuj tak łatwo, tylko zdaj się na pomoc profesjonalistów z rekomendowanej firmy, z którymi wszystko będzie o wiele prostsze, bo wszystkie formalności, związane z wyjazdem i załatwianiem uroczystości ślubnej biorą oni na siebie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie slubzagranica.pl. Na polecanej stronie można przejrzeć proponowane kierunki, gdzie może być zorganizowany slub. Zagranica to bardzo szerokie pojęcie i oferta ta może obejmować zarówno ślub w Europie, jak i w jakimś egzotycznym miejscu, np. na Seszelach, Malediwach czy Rodos.

Rekomendowane biuro podróży może zająć się organizacją wyjazdu dla Pary Młodej i ich świadków, a może to być wyjazd dla większej liczby gości, jednak wówczas cena będzie ciut wyższa. W katalogu dostępnym na stronie firmy jest oferta organizacji ślubu w aż 22 krajach, a katalog ten stale się poszerza. Na każdym wyjeździe, który najczęściej trwa ok. 7 lub 14 dni i może być połączany z podróżą poślubną, choć dużo tu zależy od miejsca, Para Młoda dostaje opiekę koordynatora, który dokłada wszelkich starań, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem i żeby była to wymarzona oraz niezapomniana uroczystość ślubna.

Warto podkreślić, że Pary Młodej najczęściej zgłaszają zamówienia na organizację ślubów zagranicznych kościelnych i cywilnych. Jednak nie warto się zniechęcać, jeśli kogoś interesuje inna forma ślubu, gdyż firma przyjmuje także zamówienia na organizację ceremonii humanistycznych i symbolicznych, cena ustalana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników, np. od:

  • kierunku podróży
  • okresu i czasu trwania wyjazdu
  • ceny biletów lotniczych
  • liczby gości
  • życzeń dodatkowych.

Najtańsze zlecenie firma realizowała w Grecji, koszt ślubu i całego wyjazdu to ok. 6 tysięcy złotych, ceny organizacji ślubu w egzotycznym miejscu zaczynają się od ok. 15 tysięcy złotych w górę.

Data dodania: 16-03-2019

Opinie o firmie Ślub za granicą


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy