Nazwa Firmy: 360STUDIOS - Studio Filmowe
Domena: https://360studios.pl/
Telefon 607 267 698
Adres
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy -

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Profesjonalna realizacja reklamy wymaga szeregu działań organizacyjno - prawnych, co często odstrasza zwłaszcza początkujących przedsiębiorców. Stawiają więc na przestarzałe sposoby dotarcia do klienta, które nierzadko okazują się po prostu nieskuteczne, a przy tym kosztowne. Jeżeli jednak właściciel biznesu chce skorzystać z opcji ukazania światu swoich produktów lub zakresu świadczeń w bardziej nowoczesnym stylu, może znaleźć w swojej okolicy doświadczonego wykonawcę  i zlecić mu opracowanie projektu oraz montaż reklamy cyfrowej. Jest to usługa płatna, jednak koszty wynajęcia studio mogą okazać się dobrze przemyślaną inwestycją, kiedy zlecający uświadomi sobie, jakie przygotowana przez specjalistów reklama może przynieść mu profity.

Realizatorem, który chętnie podejmie się całościowego wykonania filmów reklamowych dla przedsiębiorców z Poznania i okolic, jest firma ogłaszająca się na stronie 360studios.pl. Dysponuje on nowoczesnym zapleczem sprzętowym, między innymi wysokiej jakości kamerami, mikrofonami i mikserami dźwięku, dzięki czemu może zapewnić bezproblemowe nagranie treści oraz ich późniejszą obróbkę. Za całość prac odpowiada kadra, która legitymuje się zarówno odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi, jak i doświadczeniem. 

Dla klientów preferujących niestandardową reklamę, pracownicy wykonawcy świadczeń mogą zaproponować filmik promocyjny w wersji animowanej. Taka opcja jest polecana w szczególności branżom udostępniającym asortyment lub usługi dla dzieci i rodziców, choć mogą z niej również skorzystać także inne firmy. Realizowane animacje każdorazowo zachwycają głębią koloru oraz zapewniają atrakcyjny dla odbiorcy efekt przestrzenny (są wykonane w technologii 2D lub 3D).

Data dodania: 17-12-2021

Opinie o firmie 360STUDIOS - Studio Filmowe


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy