Nazwa Firmy: ACSE Sp. z o.o.
Domena: https://acse.pl/
Telefon + 48 12 415 05 09
Adres Pachońskiego 2A
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-223

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wyposażając zakład produkcyjny w aparaturę kontrolno-pomiarową, warto zainteresować się asortymentem firmy z Krakowa, która istnieje w branży od 2005 roku, nieustannie poszerzając asortyment i podnosząc jakość produktów. Jest to producent rozmaitych mierników, czujników i sond do zastosowania w wielu aplikacjach. Współpracuje z przedsiębiorstwami z całej Polski ze zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi, ale jego wyroby przydają się też w ciepłownictwie, klimatyzacji i wentylacji. Trudno wymienić wszystkie gałęzie gospodarki, w których sprawdzają się urządzenia pochodzące od tego przedsiębiorstwa.

Aby w pełni służyć klientom i móc im zaoferować wszystko, czego potrzebują, współpracuje też z producentami z Europy, USA i Japonii, sprowadzając ich aparaturę i elementy automatyki, cenione na całym świecie. Aby zapoznać się z pełną ofertą, wystarczy odwiedzić stronę acse.pl należącą do tej firmy. Można tam znaleźć nie tylko poszczególne produkty, ale też ich dokładne opisy i przykładowe zastosowanie. Są tam dostępne rozmaite mierniki i regulatory temperatury oraz ciśnienia, jak również mierniki wilgotności i jakości powietrza. Przy pomocy tych ostatnich można między innymi zmierzyć ilość pyłów zawieszonych w powietrzu. Są tam też cyfrowe rejestratory do pomiaru względnej wilgotności i temperatury powietrza, a także punku rosy.

Asortyment firmy jest niezwykle bogaty, a ceny konkurencyjne, dlatego przedsiębiorstwo to cieszy się już zasłużoną renomą nie tylko w kraju, ale też za granicą. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym w przedsiębiorstwach od lat produkujących takie urządzenia. Potrafią oni idealnie skompletować aparaturę odpowiednią dla konkretnej firmy.

Data dodania: 17-11-2021

Opinie o firmie ACSE Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy