Nazwa Firmy: ApartLock
Domena: https://apartlock.pl
Telefon 518 688 356
Adres Grunwaldzka 69
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Urządzenia, jakimi są elektroniczne zamki, spotykane są w coraz większej liczbie domów oraz innych budynków, co nie powinno dziwić, ponieważ zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców i chronią przed kradzieżami wartościowych rzeczy. Współcześnie to najnowocześniejsze narzędzia zmniejszające ryzyko dostawania się do pomieszczeń osób nieupoważnionych. Część z nich ma funkcję automatycznego zamykania drzwi, co przydaje się w placówkach medycznych, hotelach czy biurowcach.

Niektóre zamki wyposażono w systemy alarmowe oraz szereg innych funkcji, które sprawiają, że interesuje  się nimi wiele osób. Są one otwierane za pomocą czytników linii papilarnych, kart magnetycznych oraz kodów, które należy wpisać na klawiaturze. Urządzenia tego typu są do nabycia w internetowym sklepie Apartlock. Proponuje on niezawodne sprzęty oraz przydatne akcesoria w konkurencyjnych cenach, takie jak brelok Apart z wewnętrzną anteną.

Na katalog przedsiębiorstwa składają się także inne artykuły godne uwagi, takie jak karty zbliżeniowe z chipami oraz maskownice sprawdzające się w przypadku zamków typu Apartlock P1. Ukrywają one nieestetyczne ślady po zakończonym montażu, dzięki czemu przestrzenie, w jakich znajdują się zamki, prezentują się bez zarzutu. Zainteresowanie wzbudzają też bramki internetowe, dzięki którym można generować kody w sposób zdalny oraz odczytywać historię zdarzeń z dowolnego miejsca na ziemi. Łączy się ją z routerem Wi-Fi, a ich obsługa nie jest skomplikowana.

Firma specjalizuje się również w sprzedaży wyżej wspomnianych zamków. Dzięki nim nie trzeba korzystać ze zwykłych kluczy, co wpływa na wygodę osób przebywających w obiekcie. W przeszłości stosowano głównie zamki mechaniczne, jednak dziś coraz więcej klientów przekonuje się do modeli elektronicznych, które odznaczają się funkcjonalnością, niezawodnością i prostotą obsługi. Cechują się one licznymi zaletami, takimi jak niewielkie wymiary oraz szybkość montażu i późniejszego demontażu. Mają wszelkie niezbędne atesty i sprawdzają się zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Data dodania: 08-07-2021

Opinie o firmie ApartLock


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy