Nazwa Firmy: Ayming Polska Sp. z o.o.
Domena: https://www.ayming.pl/
Telefon +48 22 330 60 00
Adres Al. Jerozolimskie 63
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00--69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Ayming Polska Sp. z o.o. to cześć światowej korporacji zlokalizowana w naszym kraju, która specjalizuje się w segmencie usług, jakim jest doradztwo strategiczne dla firm. Ayming należy do wiodących podmiotów konsultingowych w skali globu. Marka Ayming budzi nieodmiennie pozytywne skojarzenia u biznesmenów, niezależnie od narodowości.

Jeżeli zdecydujemy się na współpracę z Ayming, możemy liczyć na w pełni profesjonalne podejście zatrudnionych tam ekspertów do takich obszarów funkcjonowania naszej działalności gospodarczej, jak:

  • podatki i opłaty,

  • ubezpieczenia społeczne i środowisko pracy,

  • produkty energetyczne,

  • obszar zakupów,

  • dotacje i ulgi B+R.

Ayming niezwykle sprawnie działa na światowym rynku od 1986 roku oraz od 2004 roku na terenie Polski.

Optymalizacja kosztów, jaką oferuje wszystkim zainteresowanym firmom Ayming, opiera się przede wszystkim na gruntownej oraz unikalnej wiedzy na temat funkcjonowania gospodarki, jak również głębokiej znajomości obowiązujących przepisów prawa, które regulują przestrzeń, w jakiej porusza się każdy z przedsiębiorców.

Profesjonalnie przeprowadzone procedury doradztwa strategicznego pozwalają na zoptymalizowanie wydatków, ułożenie realistycznego planu inwestycji na kilka nadchodzących lat oraz często dostęp do ulg podatkowych, jakie przewidział dla konkretnego sektora działalności ustawodawca. Specyfiką polskiej przedsiębiorczości jest fakt, że właściciele firm często mają duże luki w wiedzy z zakresu możliwych do uzyskania ulg podatkowych.

Jedną z cenniejszych usług doradczych, jakie ma do zaproponowania Ayming, jest zarządzanie ryzykiem. Jest to szczególnie cenna forma współpracy dla mniejszych przedsiębiorstw, które dopiero wyrabiają sobie miejsce na rynku i budują świadomość oraz rozpoznawalność swojej marki.

Wiedza, jaką dysponują specjaliści z Ayming, pozwoli stworzyć najlepszy plan rozwoju, uwzględniający specyfikę danej branży, jak również czynniki takie jak lokalne uwarunkowania. Inaczej będzie wyglądała strategia dla biznesu który startuje w małej miejscowości, inaczej zaś – dla większego przedsięwzięcia, mieszczącego się w dużym mieście.

Data dodania: 14-11-2018

Opinie o firmie Ayming Polska Sp. z o.o.


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Daniel napisał:
Świetna firma, profesjonalne doradztwo na temat podatków i finansów. Absolutny 'must have' dla każdej firmy
Ocena: 4

Firmy w okolicy