Nazwa Firmy: AZTECH
Domena: http://aztech24.pl/
Telefon +48 694 902 821
Adres Powstańców 70
Miejscowość Kędzierzyn Koźle
Kod pocztowy 47-220

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wykorzystanie maszyn o konkretnym profilu technicznym jest dziś koniecznością w funkcjonowaniu wielu firm. Decydując się na tego rodzaju zakup, warto zadbać o sprawdzenie wielu parametrów maszyn, by wybrać tę najlepszą. Kruszarka walcowa jest urządzeniem, za pomocą którego można wykonywać kruszenie w dwóch etapach tj. etap drugi oraz końcowy. W zależności od wyboru konkretnej maszyny z katalogu firmy AZTECH będzie możliwe kruszenie materiału o frakcji dochodzącej do nawet 80 milimetrów. Przy takim wykorzystaniu maszyny, można uzyskać tzw. granulację w przedziale od 1 do 40 milimetrów. To bardzo ważne, kiedy kupujący oczekuje konkretnych efektów od użytkowanego urządzenia.

Budowa kruszarki jest bardzo dobrze przemyślana od strony technicznej i funkcjonalnej. Gwarantuje dobre działanie przy skałach odznaczających się zwiększonym poziomem wilgotności. Różne prędkości walców pozwalają na rozdrabnianie różnych rodzajów skał. Pozwala to na eliminację niepożądanych trudności w prowadzonych pracach.

Zastosowanie i wybór

Zastosowanie urządzenia jest bardzo szerokie. Służy rozdrabianiu materiałów o charakterze kopalnym. Jest wykorzystywane także przy obróbce wtórnej. Różne wymagania i oczekiwania klientów znajdują swoje odzwierciedlenie w kompleksowej ofercie przedsiębiorstwa. Kruszarka walcowa pozwala na dokonanie kruszenia węgla kamiennego, który znajduje się w kopalniach oraz elektrowniach. Swoje zastosowanie urządzenie ma w odlewniach i hutach. Możliwość odzyskania części z użytych do innych celów materiałów jest cenione przez przedsiębiorców. Wynika to główne z faktu pozyskiwania nowych oszczędności oraz dbania o środowisko naturalne. Buduje to pozytywny odbiór firmy w branży i wśród klientów.

Na stronie internetowej firmy znajduje się spis aktualnie dostępnych maszyn. Ich dokładny opis oraz specyfikacje techniczne pozwalają na wybranie odpowiedniej oferty. W przypadku pytań, pracownicy działu sprzedaży są gotowi pomóc. Wybór maszyny, która będzie realizowała cele klienta, wymaga odpowiedniej wiedzy.

Data dodania: 19-11-2019

Opinie o firmie AZTECH


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy