Nazwa Firmy: bioArcus Sp. z o.o
Domena: https://bioarcus.pl
Telefon 22 654 05 75
Adres Białostocka 22
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-741

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Skuteczne pozbycie się nieprzyjemnego zapachu z konkretnego pomieszczenia jest możliwe dzięki propozycji handlowej bioArcus. Centrala spółki prawa handlowego znajduje się w stolicy województwa mazowieckiego. Jednak rozbudowana sieć regionalnych przedstawicieli pozwala na szybki kontakt z wybraną osobą. Wszystkie dane niezbędne do kontaktu dla osób zainteresowanych instalacją systemów znajdują się na portalu. Profesjonalny zamgławiacz jest wykonany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które spełniają nie tylko polskie, ale także europejskie normy jakości. Osoby korzystające z tego rozwiązania są w pełni bezpieczne, ponieważ każdy wybór można za darmo skonsultować z pracownikiem warszawskiego przedsiębiorstwa.

W propozycji handlowej znajdują się również najwyższej jakości preparaty antyodorowe. Ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowy skład, który opiera się na bazie naturalnych składników. Szczegółowe informacje dotyczące każdego produktu można sprawdzić na stronie internetowej. Prowadzony przez spółkę sklep online umożliwia złożenie zamówienia nawet w ciągu kilku minut. Dostawa jest realizowana w czasie nieprzekraczającym kilkudziesięciu godzin z wyłączeniem weekendów. Biodegradacja naturalnych odpadów jest przyjazna środowisku naturalnemu. Warto o tym pamiętać wybierając poszczególne produkty z dostępnych na rynku.

Mobilne zamgławiacze są polecane osobom, które nie mają stałego podłączenia do rury z wodociągów. Tylko w taki sposób istnieje możliwość dobrej filtracji zanieczyszczonych obszarów. Źródła odorów mogą być bardzo różne, dlatego w każdym przypadku konieczna jest indywidualna analiza problemu. Firma swoje usługi wykonuje między innymi na terenie stolicy Polski i okolicznych powiatów.

Data dodania: 13-04-2022

Opinie o firmie bioArcus Sp. z o.o


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy