Nazwa Firmy: Biuro tłumaczeń LOGOS
Domena: https://www.logos-tlumaczenia.pl
Telefon 32 206 00 68
Adres 3 Maja 14
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-096

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niekiedy zdarza się, że dana osoba potrzebuje przetłumaczyć z języka polskiego na inny różnego typu dokumenty, pisma sądowe czy umowy biznesowe. Warto wiedzieć, że tego typu przekładu nie może dokonać każdy tłumacz, a tylko specjalista dysponujący odpowiednią pieczęcią, która stanowi potwierdzenie zgodności przekładu z oryginałem. Z czyich usług skorzystać?

Dobrym wyborem jest biuro tłumaczeń LOGOS. Firma funkcjonuje na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, która zawiera tłumaczenia standardowe i specjalne. Dla podmiotu pracuje doświadczony tłumacz przysięgły języka rosyjskiego. Przedsiębiorstwo działa w Katowicach, ale przyjmuje również zlecenia od osób z innych miast. Wystarczy przesłać tekst poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Pracownicy dokonają bezpłatnej wyceny.

Oferta tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje akty urodzenia, małżeństwa, zgonu, testamenty, dokumenty rejestracyjne pojazdu, świadectwo pracy, legitymacje, certyfikaty rezydencji, dyplomy ukończenia szkół wyższych i kursów, faktury zakupów, dokumentację medyczną, polisy ubezpieczeniowe, akty notarialne, rozmaite zaświadczenia, umowy o pracę lub najmu. Warto zaznaczyć, że tłumacz realizuje zlecenia pochodzące od klientów indywidualnych, przedsiębiorców, szkół oraz instytucji państwowych.

Koszt usługi zależy od różnych czynników, rodzaju tekstu, ilości stron czy czasu potrzebnego do ukończenia pracy. Wszelkie niezbędnie informacje można znaleźć na stronie internetowej. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo. Warto skorzystać z oferty sprawdzonej firmy, która podchodzi indywidualnie do zleceniodawcy i terminowo wykonuje zamówienia.

Data dodania: 29-04-2022

Opinie o firmie Biuro tłumaczeń LOGOS


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy