Nazwa Firmy: CleverAgency Przemysław Korszeń
Domena: https://www.cleveragency.pl/
Telefon 731 987 000
Adres Karpia 21a
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-619

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Coraz więcej firm inwestuje w marketing internetowy. Chcąc mieć pewność co do tego, że kampania będzie skuteczna, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy pomogą dobrać właściwą strategię reklamową, a także zajmą się prowadzeniem kont w mediach społecznościowych. Taką ofertę przygotowała doświadczona agencja działająca na stronie internetowej cleveragency.pl. Wśród jej usług znajduje się między innymi prowadzenie Facebooka. We Wrocławiu znajduje się jeden z oddziałów przedsiębiorstwa.

Celem kampanii reklamowej na Facebooku jest przyciągnięcie jak największej liczby osób, które rzeczywiście są zainteresowane ofertą danej marki. W zakres usługi wchodzi stworzenie planu działania, a następnie dostosowanie do niego poszczególnych elementów. Agencja przygotowuje dopasowane grafiki, które zachęcają odwiedzających do bliższego zapoznania się z ofertą. Internauci to w dużej mierze wzrokowcy, dlatego ciekawe i estetyczne zdjęcia są niezbędne, aby post przyniósł oczekiwane rezultaty. Do tego dochodzą atrakcyjne, angażujące treści dostosowane do określonego targetu.

Agencja zajmuje się przeprowadzaniem konkursów w mediach społecznościowych a także pozyskiwaniem pozytywnych opinii ze strony realnych użytkowników. Można zlecić jej prowadzenie sklepu internetowego na Facebooku.

W ofercie znajdują się aż trzy pakiety, w skład których wchodzą różne usługi. W najbardziej rozbudowanej opcji klienci korzystają z kampanii reklamowych przeprowadzanych za pomocą Instagrama, YouTube oraz reklamy w wyszukiwarce. Przedsiębiorstwo zajmuje się także prowadzeniem fanpage'y w języku angielskim. Warto skontaktować się z jej przedstawicielami, aby wspólnie opracować skuteczną kampanię reklamową w sieci.

Data dodania: 07-11-2021

Opinie o firmie CleverAgency Przemysław Korszeń


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy