Nazwa Firmy: czeski-tlumaczenia.pl
Domena: https://czeski-tlumaczenia.pl/
Telefon +420 603 440 905
Adres Nýdek 15
Miejscowość Nýdek
Kod pocztowy 73-995

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Współcześnie znajomość przynajmniej jednego języka obcego wśród osób kończących szkoły jest normą. Niestety niekiedy wiedza wyniesiona z lekcji okazuje się niewystarczająca podczas tłumaczenia różnego rodzaju specjalistycznych pism. W celu przełożenia aktów notarialnych lub innych dokumentów można skontaktować się z tłumaczem przysięgłym prowadzącym stronę czeski-tlumaczenia.pl. Ma on odpowiednie kompetencje do wykonywania tego zawodu i gwarantuje terminowe wywiązywanie się ze wszystkich obowiązków.

 

Jego klientami są osoby prywatne, przedstawiciele urzędów oraz przedsiębiorcy chcący przełożyć treści umów i nie tylko. Tłumacz polsko-czeski i czesko-polski odznacza się sumiennością i dużym zaangażowaniem w każde powierzone zadanie. Zdał on egzamin państwowy i został zaprzysiężony przez ministra sprawiedliwości. Posiada też specjalną pieczęć z danymi osobowymi, którą umieszcza na wszystkich stronach tworzonych przez siebie przekładów. Klienci biura mają pewność, że dokumenty, jakie powierzają tłumaczowi, będą wolne od najmniejszych nawet błędów.

 

Różnica między tłumaczem przysięgłym a zwykłych polega na odpowiedzialności, jaka spoczywa na ich barkach. W przypadku pierwszego z nich klienci mają prawo ubiegać się o odszkodowanie w razie dostrzeżenia nieprawidłowości, co byłoby niemożliwe w przypadku tłumaczeń zwykłych. Specjalista z tego biura podejmuje się przekładów pisemnych i ustnych, co oznacza, że można wynająć go podczas rozpraw sądowych oraz ślubów zawieranych z obcokrajowcami.

 

Usługi przedsiębiorstwa, jakie reprezentuje, obejmują sporządzanie odpisów pism w języku obcym, przygotowywanie i poświadczanie tłumaczeń oraz sprawdzanie poprawności treści, jakimi zajmowali się inni tłumacze. Na co dzień biuro pracuje z dokumentami, takimi jak:

  • zaświadczenia o niekaralności,
  • dokumenty procesowe,
  • akty zgonu, urodzenia i ślubu,
  • akty notarialne,
  • świadectwa maturalne,
  • dokumentacja medyczna,
  • pisma wykorzystywane przez organy państwowe i urzędy,
  • dyplomy wystawiane przez uczelnie wyższe.
Data dodania: 03-12-2021

Opinie o firmie czeski-tlumaczenia.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy