Nazwa Firmy: Dawid Pikuła Cartrans
Domena: http://slask-laweta.pl/
Telefon 500051068
Adres Tworzeń 170
Miejscowość Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy 41-303

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Z pewnością niejednej osobie zdarzyło się już coś przykrego podczas podróży samochodem. W takich sytuacjach nerwowo szuka się pomocy, licząc na to, że zjawi się ktoś, kto szybko i sprawnie rozwiąże problem. Na taką pomoc można liczyć od firmy ze strony slask-laweta.pl, która może zagwarantować nie tylko holowanie w obrębie Katowic i całej śląskiej aglomeracji, ale też transport samochodu na lawecie do wybranego warsztatu, na parking czy pod dom właściciela. 

Przedsiębiorstwo to pomaga klientom w różnych sytuacjach, czasem tak banalnych, jak brak paliwa w baku, a także w poważniejszych awariach i kolizjach, gdy trzeba szybko usunąć uszkodzony pojazd z drogi, aby zagwarantować bezpieczeństwo innym użytkownikom dróg. Kiedy właściciel auta dzwoni do firmy z prośbą o pomoc, natychmiast zbiera się grupa ekspertów, którzy decydują, jaki sprzęt wysłać, aby wykonać pracę jak najlepiej. Laweta wyposażona jest w niezbędne urządzenia i zabezpieczenia, aby przewożony na niej pojazd nie doznał dodatkowych uszkodzeń i został bezpiecznie przetransportowany w wybrane przez klienta miejsce.

Jeżeli klient sobie zażyczy, pracownicy firmy wskażą któryś z zaprzyjaźnionych warsztatów, aby jak najszybciej dokonać naprawy. Zawsze proponują takie zakłady, które rozliczają się z klientem bezgotówkowo. Właścicielowi pojazdu, który uległ uszkodzeniu z winy innego kierowcy, pomogą załatwić auto zastępcze. Starają się, ab ich klient jak najmniej odczuł to, co się stało na drodze.

Do każdego zgłoszenia firma podchodzi indywidualnie i tak też wycenia usługi. Ostateczny koszt zależy od kilku czynników, takich jak:

  • odległość i czas realizacji zlecenia,
  • parametrów technicznych przewożonego pojazdu,
  • metody załadunku na lawetę,
  • wielkości pojazdu.

Dla osób poszkodowanych w kolizji koszty nie mają znaczenia, gdyż wszystko jest regulowane z OC sprawcy.

Aby skorzystać z pomocy, wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie, podając:

  • lokalizację uszkodzonego pojazdu,
  • rodzaj uszkodzenia,
  • model auta, które uległo awarii czy wypadkowi.

Są to konieczne informacje dla prawidłowego zorganizowania szybkiej i sprawnej pomocy.

Data dodania: 11-03-2021

Opinie o firmie Dawid Pikuła Cartrans


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy