Nazwa Firmy: DEORO
Domena: https://deoro.pl/
Telefon 609 124 140
Adres Łabędzia 38
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71-453

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chcesz ulepszyć standard swojej nieruchomości? Interesują Cię rolety zewnętrzne w Szczecinie – sprzedawane i montowane przez lokalną firmę? Wysokiej jakości produkty oferuje Deoro. Przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do parametrów funkcjonalnych i wizualnych. Aluminiowe rolety z jego oferty odznaczają się:

  • trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne, urazy mechaniczne i procesy starzenia,
  • atrakcyjną prezencją,
  • łatwością obsługi,
  • szerokim wyborem kolorystyk.

Minimalistyczny i szlachetny wygląd powoduje, że idealnie komponują się z budynkami utrzymanymi w stylistyce nowoczesnej, ale dzięki eleganckiej formie nie kłócą się również z klasycznymi realizacjami architektonicznymi. Stosowane są zarówno w domach jedno- i wielorodzinnych, jak i obiektach komercyjnych.

Ochrona mienia przed włamaniami i aktami wandalizmu pozwala nie tylko na zapobiegnięcie jego utracie, ale w przypadku działalności komercyjnej, na ciągłość funkcjonowania placówki bez konieczności zamykania jej na czas trwania czynności policyjnych i szacunku strat dla uzyskania ubezpieczenia. Sprzedawane przez szczecińską firmę rolety doskonale wywiązują się z zapewniania bezpieczeństwa dzięki specjalnie wzmocnionej konstrukcji i niepodatnym na siłowe odgięcie prowadnicom. Produkt zapewnia również termoizolację. Zimą i jesienią znacząco obniża utratę ciepła, przez co właściciel oszczędza na kosztach ogrzewania. Latem przejmuje funkcję chłodzącą. Ma również atrybuty wyciszające przed hałasem ulicznym.

W ofercie znajdują się rolety:

  • adaptacyjne, do montażu na murach okiennych istniejących budynków, z kilkoma kształtami skrzynek do wyboru,
  • podtynkowe, z matą całkowicie chowaną w nadprożu i mechanizmem całkowicie wbudowanym w konstrukcję budynku, gwarantujący najlepszy bilans energetyczny,
  • nadstawne z kurtyną i okrytą warstwą izolacyjną skrzynką, instalowane bezpośrednio do ramy okiennej lub drzwiowej z wykorzystaniem specjalnych adapterów.

Firma korzysta wyłącznie z wysokiej klasy materiałów, dysponuje nowoczesnym parkiem technologicznym i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców, dbających o skrupulatne wykonanie i dopracowane wykończenie. Przestrzega ustalonych terminów oraz stosuje  konkurencyjne ceny.

Data dodania: 14-08-2019

Opinie o firmie DEORO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy