Nazwa Firmy: DEPHOS Group
Domena: https://dephos.com/pl
Telefon +48 502 023 042
Adres Rodziny Poganów 63
Miejscowość Zabierzów
Kod pocztowy 32-080

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Istnieje wiele różnych metod pomiaru zarówno obiektów, jak i dróg. Firma opisana pod adresem internetowym dephos.com od 2000 roku realizuje zlecenia z zakresu budownictwa, geodezji oraz architektury.

Wśród propozycji znajduje się między innymi cyfrowy pomiar dróg, który pozwala zbierać informacje na temat natężenia ruchu oraz stanu nawierzchni. W tym celu wykorzystywana jest mobilna fotorejestracja, w ramach której wykonywane są audyty oraz modele przestrzenne pokazujące najczęściej uczęszczane trasy, a także niewielkie uliczki. Podmiot posiada wysokiej jakości sprzęt, który umożliwia otrzymanie niezwykle wiernego obrazu. Stosuje w tym celu między innymi techniki laserowe. Pozwalają one na uzyskanie odpowiedniego obrazu na podstawie tak zwanej siatki punktów. Jest ona przygotowywana na podstawie pomiarów dokonywanych przez laser, który wysyła wokół miliony wiązek światła. W pewnym punkcie przecinają się one z różnymi powierzchniami danego obiektu. W ten sposób powstaje właśnie mapa punktów. Z technologii korzystają między innymi podmioty chcące zrealizować rozmaite inwestycje budowlane. Uzyskanie wiernej mapy danej przestrzeni lub pojedynczego budynku pozwala także przeprowadzić odpowiednie prace renowacyjne.

Podmiot świadczy usługi dla instytucji publicznych, a także dla prywatnych klientów. Do tej pory zrealizował zlecenia dla zleceniodawców z Polski oraz innych państw. Działa na terenie całego kraju. Jego pracownicy zapewniają profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej techniki do sprawnej realizacji danego zlecenia. Użycie wysokiej jakości sprzętu zapewnia krótki termin wykonania zadania. Więcej szczegółów, a także zdjęcia z dotychczas wykonanych prac zostały przedstawione na stronie internetowej. Pomiary dróg to jedna z wielu usług świadczonych przez tego wykonawcę. Warto zapoznać się z całą ofertą. Podmiot zapewnia atrakcyjne ceny, a także możliwość dostosowania sposobu realizacji danej usługi do oczekiwań klienta. Każde zlecenie jest realizowane w terminie.

Data dodania: 29-01-2023

Opinie o firmie DEPHOS Group


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy