Nazwa Firmy: Euroschola.eu
Domena: https://euroschola.eu/
Telefon
Adres 1 Maja 9
Miejscowość Biestrzynnik
Kod pocztowy 46-043

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Prowadzenie zajęć w szkole w obecnych czasach wymaga nowoczesnego podejścia. Odnosi się ono między innymi do wykorzystywanych urządzeń. Trudno wyobrazić sobie placówkę oświatową bez odpowiedniego wyposażenia informatycznego. Mowa chociażby o komputerach, ale także drukarkach, skanerach czy projektorach. Ich użytkowanie wiąże się też z odpowiednim oprogramowaniem. Oczywiście znalezienie idealnie dopasowanego sprzętu może być trudne albo stosunkowo drogie, ale istnieją dostawcy, którzy są w stanie zapewnić urządzenia odpowiedniej jakości w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Na witrynie internetowej euroschola.eu można dowiedzieć się więcej na temat tego rodzaju oferty, która kierowana jest do placówek edukacyjnych.

Nie ma wątpliwości, że tego typu wsparcie ma bardzo duże znaczenie dla szkół. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego programu, by móc zyskać wysokiej klasy sprzęt informatyczny. Dostępne są również urządzenia używane, poleasingowe, ale odnowione. Charakteryzują się taką samą klasą oraz funkcjonalnością jak zupełnie nowe modele. Dlatego stanowią bardzo atrakcyjne rozwiązanie do pracowni informatycznych, ale nie tylko. Wydajny komputer dla nauczyciela z całą pewnością sprawia, że lekcje prowadzi się dużo łatwiej, a można go też wykorzystać do zaprezentowania wielu rzeczy, co bez tego rodzaju sprzętu byłoby po prostu niemożliwe.

Jest jeszcze jedna kwestia związana z możliwością zakupu komputerów do szkoły. To wspomniana już cena. Wiadomo, że w przypadku kilku urządzeń koszt automatycznie wzrasta. Okazuje się jednak, że zgodnie z obowiązującym prawem przy zakupie takiego sprzętu do placówek oświatowych obowiązuje zerowa stawka podatku VAT. Ma to duże znaczenie, bo chodzi o 23%, czyli niemal jedną czwartą wartości komputera. Sprawdzony dostawca bez watpieni jest w stanie zagwarantować wysokiej klasy sprzęt i możliwość jego pozyskania. Dzięki współpracy z producentem urządzeń można się cieszyć nowoczesnymi elementami wyposażenia, które dodatkowo dysponują kilkuletnią gwarancją.

Data dodania: 29-11-2022

Opinie o firmie Euroschola.eu


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy