Nazwa Firmy: EXCELLENT WIZARDS" JAKUB HILCHER
Domena: https://excellentwizards.pl/
Telefon 608446203
Adres Małej Brzozy 10
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-289

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Tak zwane automaty to specjalistyczne oprogramowanie pozwalające analizować określone dane w różnych branżach. Aplikacje automatyzujące w Warszawie to jedna z propozycji przedsiębiorstwa Excellent Wizards, które od wielu lat zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług programistycznych. Współpraca z tą firmą to bardzo dobry pomysł między innymi dla przedsiębiorców działających w branży e-commerce. Wśród dostępnych w ofercie usług można znaleźć szereg innowacyjnych narzędzi umożliwiających efektywne planowanie sprzedaży i promocji. W dodatku tego typu rozwiązania ułatwiają pracę poszczególnym działom w firmie, co dla przedsiębiorcy może oznaczać oszczędność czasu i pieniędzy.

Jednym z projektów opracowanych przez wykwalifikowanych programistów jest konfigurator cen, który przydaje się podczas sprzedaży produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta, co wymaga stworzenia odpowiedniego cennika. Dużym ułatwieniem dla podmiotów gospodarczych z sektora handlowego mogą okazać się też modyfikatory danych, dzięki którym na przykład sklepy wielkopowierzchniowe są w stanie tworzyć karty promocyjne wedle ściśle określonych wytycznych. Nowoczesny program po zakończeniu promocji daje możliwość jej dokładnego przeanalizowania i wygenerowania raportu, co ułatwia planowanie kolejnych kampanii.

Programiści podczas realizowania każdego zamówienia wykorzystują nowoczesny sprzęt i zaawansowane oprogramowanie. Fachowcy bazują na sprawdzonych rozwiązaniach, jednak wsłuchują się w potrzeby klienta, aby projekt w stu procentach sprostał jego oczekiwaniom. Na każdym etapie realizacji projektu klient jest informowany o przebiegu prac. Współpracę z tym przedsiębiorstwem można nawiązać poprzez kontakt telefoniczny lub wypełniając dostępny na stronie internetowej formularz zgłoszeniowy.

Specjaliści od usług programistycznych gwarantują:

  • przejrzystą umowę B2B,
  • możliwość pracy zdalnej lub w siedzibie klienta,
  • nowoczesne zaplecze technologiczne,
  • wystawienie faktury VAT za zrealizowaną usługę.
Data dodania: 06-11-2020

Opinie o firmie EXCELLENT WIZARDS" JAKUB HILCHER


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy