Nazwa Firmy: EXISTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Domena: https://existo.pl/
Telefon 87 564 22 95
Adres Innowacyjna 1
Miejscowość Suwałki
Kod pocztowy 16-402

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Power BI to usługa wizualizacji i analizy, która pozwala na wyszukiwanie i wydobywanie informacji z danych. Analiza danych jest jedną z najważniejszych funkcjonalności w Power BI. Może być wykorzystana do znalezienia określonych słów lub fraz, liczb, wzorców, błędów i duplikatów. Do wizualizacji można użyć wykresów, tabel i map.

Eksploracja danych pomaga znaleźć wzorce w poprzez wykorzystanie algorytmów umożliwiających szybkie przetwarzanie rozmaitych i obszernych źródeł. Do odpowiedniego przedstawienia wyników stosuje się natomiast pulpity nawigacyjne, dzięki którym dane prezentują się w łatwy do zrozumienia sposób. Użytkownik może przygotowywać także odpowiednie raporty bezpośrednio do programu Excel lub za pomocą platformy SharePoint – współpraca oznacza dzielenie się informacjami z innymi. Rozwiązanie można wdrożyć zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Power BI pomaga przede wszystkim podejmować dobre decyzje biznesowe. Daje w końcu dostęp do rozmaitych informacji na temat działalności przedsiębiorstwa. System wspiera również efektywne zarządzanie sposobem przepływu informacji pomiędzy pracownikami na różnym szczeblu. Dużym atutem programu jest prostota jego obsługi, dzięki której z Power BI korzystają osoby bez doświadczenia lub wiedzy w dziedzinie informatyki. Warto wiedzieć, że to narzędzie od firmy Microsoft pozwala uzyskać wgląd w dane, które zawsze są aktualne. Mogą być one aktualizowane w czasie rzeczywistym lub z określoną częstotliwością, w tym na przykład kilka razy dziennie. Narzędzie umożliwia również integrację z innymi środowiskami. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na stronie internetowej firmy Existo, która zapewnia wsparcie informatyczne różnym przedsiębiorstwom.

Z oferty, jaką posiada spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Existo, mogą skorzystać zarówno małe, jak i średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Podmiot specjalizuje się również we wspieraniu innych w zakresie wprowadzania i utrzymywania takich rozwiązań jak Microsoft Azure czy Dynamics 365.

Data dodania: 22-11-2022
Źródło:
https://existo.pl/
Opinie o firmie EXISTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy