Nazwa Firmy: Ferma Drobiu M. Rożniakowski
Domena: https://www.hurtownia-jaj.pl/
Telefon 600 66 17 14
Adres Łódzka 119
Miejscowość Stęszew
Kod pocztowy 62-060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jajka uważa się za jeden z najzdrowszych pokarmów. Zawierają one szereg korzystnych dla zdrowia składników, w tym rozmaite witaminy i minerały. Warto jednak wiedzieć, gdzie je kupować, aby mieć pewność co do ich wysokiej jakości.

Na stronie internetowej hurtownia-jaj.pl została opisana ferma jaj, która działa na terenie Wielkopolski. Oferuje ona zarówno jajka, jak i masę jajeczną w wersji mieszanej i oddzielonej, którą można wykorzystać między innymi do produkcji różnego rodzaju wyrobów cukierniczych. Każde jajko jest pasteryzowane. Proces pasteryzacji jest ważny, ponieważ pomaga zapobiegać zatruciom pokarmowym, zwłaszcza w przypadkach, gdy w produkcie mogą znajdować się śladowe ilości bakterii Salmonelli. Ten rodzaj konserwacji znacząco wydłuża również świeżość jaj. Proces pasteryzacji jest przeprowadzany za pomocą wysokiej jakości sprzętu, który gwarantuje wysoką skuteczność i dokładność procesu. Warto wspomnieć również o warunkach, w jakich przechowywane są ptaki hodowane przez wspomniane przedsiębiorstwo. Znajdują się one w nowoczesnych klatkach, spełniających wszystkie aktualne normy i wymogi stawiane przez Unię Europejską. Dzięki temu zwierzęta mogą cieszyć się dobrymi warunkami bytowymi. Oferta jest kierowana głównie do sklepów spożywczych, lokali gastronomicznych oraz firm zajmujących się przetwarzaniem żywności. Podmiot przykłada szczególną uwagę nie tylko do samej hodowli zwierząt, ale również właściwego transportu jaj. Wykorzystuje do tego specjalne opakowania, dbając jednocześnie o właściwą temperaturę, aby produkty zachowały świeżość oraz jak najwięcej mikro- i makroelementów.

Podmiot posiada własne pojazdy, wykorzystywane do realizacji dostaw. Zamówienia są dostarczane pod adres wskazany przez kupującego w ustalonym terminie. Firma działa na rynku od 1979 roku. Wśród jej klientów znajdują się zarówno polskie, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa. Szczegóły zostały przedstawione na stronie internetowej. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Data dodania: 12-12-2022

Opinie o firmie Ferma Drobiu M. Rożniakowski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy