Nazwa Firmy: FiskalLine.pl
Domena: https://fiskalline.pl
Telefon 12 292 24 82
Adres os. Piastów 65
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31-625

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Terminal POS jest niewielkim urządzeniem wykorzystywanym do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych, mających miejsce w sklepach. Obsługuje nie tylko karty płatnicze, niezależnie od ich rodzaju, ale też urządzenia mobilne. Stanowi podstawę niemalże każdego przedsiębiorstwa, w tym punktów usługowych, ponieważ zwiększa wygodę klientów, chroni przed problemami z wydawaniem reszty i przyspiesza obsługę kupujących, co przekłada się na mniejsze kolejki. Zasada działania tego typu urządzeń jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy włożyć lub przyłożyć kartę bądź smartfon do terminala, który łączy się z centrum autoryzacyjnym w celu sprawdzenia stanu konta i pobrania określonej kwoty, trafiającej na rachunek właściciela sklepu.

Do najprostszych zalicza się terminale stacjonarne, przyjmujące formę małych skrzynek podłączanych do zasilania elektrycznego. Wyposażono je w niewielką klawiaturę, służącą do wpisywania kodów PIN, ekran oraz drukarkę umożliwiającą drukowanie potwierdzeń. Są one spotykane w supermarketach, sklepach odzieżowych, punktach usługowych czy wyspach znajdujących się w galeriach handlowych. Najmniejsze modele z łatwością mniejszą się w dłoni i są wygodne w użytkowaniu. Dziś niemalże każdy z nich daje szansę przeprowadzania transakcji zbliżeniowych do określonej kwoty, dzięki czemu każdorazowe wpisywanie PIN-u nie jest koniecznością.

Zainteresowani zakupem takich urządzeń mogą zajrzeć na stronę fiskalline.pl. Jej założycielem jest firma, z jaką współpracują mieszkańcy Krakowa. Terminale POS, jakie proponuje, to nieskomplikowane w obsłudze urządzenia, przyspieszające obsługę klientów i odznaczające się niezawodnością. Są nabywane przez wzgląd na solidność wykonania i niewielkie ryzyko pojawiania się uszkodzeń na skutek częstego użytkowania.

Nabywcy decydują się na modele stacjonarne i mobilne, o szerokim zastosowaniu. To idealne rozwiązanie dla osób świadczących usługi w terenie, przykładowo w domu klienta, które nie chcą operować gotówką. Ma ono pozytywny wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa, co niekiedy przekłada się na jego zyski. Niektóre urządzenia mają opcję cashback, dającą szansę wypłaty pieniędzy w trakcie zakupów, bez konieczności korzystania z bankomatów. Sprawdzają się także u obcokrajowców, gdyż umożliwiają płacenie nie tylko w złotówkach, ale i obcej walucie.

Data dodania: 22-11-2022

Opinie o firmie FiskalLine.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy