Nazwa Firmy: GOSPODARSTWO RYBACKIE KOCK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Domena: http://www.karpkock.pl
Telefon 81 865 12 28
Adres LubelskA 11
Miejscowość Ryki
Kod pocztowy 08-500

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Mieszkańcy Warszawy to konsumenci, którzy są coraz bardziej świadomi tego, co kupują. Widać to chociażby po zwiększonym zapotrzebowaniu na wysokojakościową rybę. Obecnie zarówno tuszka, jak i wywar rybny pojawiają się na stołach warszawiaków nie tylko na Wigilię. Na popularność na przykład karpia wpływa wiele różnych czynników. Jego mięso jest niskokaloryczne, co doceniają osoby dbające o linię lub też mające problemy z podwyższonym cholesterolem. Prozdrowotne właściwości rybiego mięsa dostrzegają także rodzice, serwując swoim dzieciom filety w różnej formie, od tradycyjnych panierowanych w bułce tartej i smażonych, poprzez gotowane na parze bądź pieczone. Sposób przygotowania ma niebagatelny wpływ na smak i aromat. Korzystając z ulubionych przypraw dziecka i stawiając na rybę dobrej jakości, z pewnością zachęci się do zjedzenia obiadu nawet największego niejadka.

W podwarszawskiej miejscowości Ryki działa od wielu lat Gospodarstwo Rybackie KOCK Sp. z o.o. To certyfikowana hodowla karpia królewskiego, prowadzona zgodnie z wymaganymi normami. Zaopatrując się tam, klient nie musi się martwić, że ryba, za którą zapłacił, nie spełni jego oczekiwań co do wielkości. Na łowisku odławia się tylko odpowiednio wyrośnięte sztuki. Proces zarybiania trwa nawet kilka lat. Jako karmę stosuje się specjalnie wyselekcjonowane ziarna zbóż, zapewniające oczekiwany, nieprzyspieszany środkami chemicznymi przyrost mięsa.

Aby kupić rybę na obiad, nie trzeba jeździć do wspomnianych Ryków. Gospodarstwo prowadzi też sklepy rybne na terenie Warszawy. Adresy punktów sprzedażowych są dostępne online. Z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne. Dostawca zaprasza do kontaktu również odbiorców hurtowych. Gwarantuje stały dowóz świeżej lub mrożonej tuszki do restauracji, barów szybkiej obsługi, a nawet do placówek oświatowych prowadzących własną kuchnię dla wychowanków. Zapewnia, że każde zamówienie spełni oczekiwania klienta, zwłaszcza pod kątem terminowości.

Ceny, biorąc pod uwagę jakość proponowanego karpia oraz jego prozdrowotne właściwości, nie są wygórowane. Warto pamiętać, że popyt na ryby rośnie, głównie z uwagi na coraz większą grupę osób określających się jako wegetarianie bądź też pragnących po prostu ograniczyć spożywanie czerwonego mięsa z powodu takiego zalecenia wydanego przez lekarza. 

Data dodania: 03-12-2022

Opinie o firmie GOSPODARSTWO RYBACKIE KOCK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy