Nazwa Firmy: GREENHOUSE SERVICE S.C.
Domena: https://greenhouse-service.pl/
Telefon 504 130 489
Adres Kasztanowa 12
Miejscowość Lubliniec
Kod pocztowy 42-700

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Pragnąc mieć jak największy kontakt z naturą o każdej porze roku i uprawiać nawet różne odmiany roślin egzotycznych, wystarczy pomyśleć o szczególnym budynku ogrodowym, w którym można się będzie relaksować i odpoczywać. Miejscem takim jest ogród zimowy, budowany niegdyś jedynie w rezydencjach magnackich. Obecnie jest to coś, na co może sobie pozwolić każda osoba mająca choćby skrawek ogrodu.

Budowlą tą jest oranżeria, niegdyś oznaka luksusu, obecnie objaw dobrego gustu i chęci spędzania czasu w kontakcie z roślinami, na obserwacji ich wzrostu lub po prostu na odpoczynku w ciszy i spokoju. Chociaż wyglądem przypominają szklarnie, mogą mieć zupełnie inny charakter. Mają chronić przed deszczem, chłodem i wiatrem. Obiekt taki może być połączony ze ścianą domu, ale może też stać samotnie w ogrodzie. Jest doskonale zaizolowany, a więc zatrzymuje ciepło wytworzone nie tylko przez słońce wewnątrz. Coraz częściej spotyka się oranżerie z meblami i dekoracjami poza samymi roślinami, dlatego przebywanie wewnątrz jest niezwykle komfortowe i relaksujące. Są one dostępne w różnych kształtach. Specjaliści przedsiębiorstwa ze strony greenhouse-service.pl mogą zaoferować budowle stworzone na bazie:

  • kwadratu,
  • prostokąta,
  • ośmiokąta

i wielu innych. Przedsiębiorstwo to jest w stanie stworzyć oranżerię, która spełni oczekiwania każdego klienta. Będzie ona estetyczna, atrakcyjna wizualnie i z pewnością stanowić będzie wyjątkową ozdobę każdej posesji. Styl budowli zawsze wybiera klient, a specjaliści firmy chętnie podpowiadają różne rozwiązania.

Na stronie firmy z linku można znaleźć przykłady niektórych, dotychczasowych realizacji, Są tam modele przyścienne, pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni ogrodu, jak też różnej wielkości oranżerie ogrodowe w wielu stylach i wielkościach, które mogą też być miejscem spotkań z przyjaciółmi. W obiektach tych, wykonanych z mocnych, zamkniętych profilów z poliwęglanu i szkła hartowanego można zastosować:

  • okna dachowe,
  • pojedyncze lub podwójne drzwi przesuwne,
  • zdobienia szczytu w stylu wiktoriańskim.

Pragnąc poznać wszystkie szczegóły dotyczące konstrukcji każdej z budowli, takie jak przekroje i rodzaj profili, sposób montażu szyb itp, wystarczy odwiedzić stronę oferującej je firmy. Można tam znaleźć szczegółową charakterystykę każdego z polecanych obiektów.

Data dodania: 15-06-2022

Opinie o firmie GREENHOUSE SERVICE S.C.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy