Nazwa Firmy: Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.
Domena: https://onlinemedia.com.pl/
Telefon 61 866 77 27
Adres Wolsztyńska 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-361

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na usługi agencji interaktywnych składają się czynności prowadzone w internecie. Firmy tego typu proponują kompleksową obsługę przedsiębiorcom z różnymi potrzebami. Są nimi zarówno właściciele dużych korporacji, jak i działalności zatrudniających parę osób. Usługi zlecane specjalistom bardzo często przynoszą oczekiwane rezultaty. Podejmują się oni wdrażania strategii budowania wizerunku oraz przeprowadzania kampanii z wykorzystaniem sprawdzonych narzędzi.

Doświadczona agencja interaktywna w Gdańsku podejmująca się takich działań prowadzi stronę onlinemedia.com.pl, na której prezentuje ofertę. Jej przedstawiciele na bieżąco monitorują trendy i chętnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kompetencje. Można im zlecić szereg czynności, takich jak projektowanie sklepów internetowych, które będą intuicyjne w obsłudze i przyjazne dla użytkowników oraz prowadzenie działań SEM. Agencje podejmują się także tworzenia aplikacji mobilnych oraz przeprowadzania kampanii internetowych, których celem jest zwiększenie zainteresowania daną ofertą.

Specjaliści robią wszystko, by witryna należąca do klienta była widoczna w wyszukiwarkach. Jest to możliwe dzięki SEO oraz specjalistom zajmującym się User Experience. Klientami agencji interaktywnych są przedsiębiorcy chcący iść z duchem czasu oraz osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami promującymi biznesy. To świetna opcja dla właścicieli firm planujących rozpoczęcie sprzedaży w sieci.  

Pracownicy realizują strategie marketingowe po uprzednim zapoznaniu się z potrzebami klientów oraz celem, jaki chcą osiągnąć. Współpracują oni z przedsiębiorcami oraz przedstawicielami różnego rodzaju podmiotów. Na usługi, jakie świadczą, składa się też tworzenie platform e-commerce, przeprowadzanie audytów sklepów internetowych, optymalizowanie stron www pod kątem SEO oraz przygotowywanie grafik wykorzystywanych w mediach społecznościowych. Specjaliści zajmują się też reklamą w social media, przykładowo w serwisach, takich jak LinkedIn, Facebook czy Instagram.  

Data dodania: 21-03-2022

Opinie o firmie Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy