Nazwa Firmy: HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Domena: http://www.heute.pl
Telefon +48 22 863 64 71
Adres Wałowicka 19A
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02--45

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma HEUTE od wielu lat dba o schludne obuwie swoich klientów. Projektowane przez nią maszyny do czyszczenia obuwia dedykowane są osobom, które cenią wysoką jakość i niezawodność oraz zawsze pragną mieć obuwie w nienagannym stanie.

Wieloletnie doświadczenie i zaawansowane technologie stosowane w laboratoriach firmy pozwalają jej oddawać w ręce klientów funkcjonalne i skuteczne maszyny. Stanowią one praktyczny element wyposażenia wielu biur, sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej, takich jak na przykład dworce, lotniska, parkingi. Obecność na ich terenie takiej maszyny bez wątpienia zostaje doceniona przez ludzi chcących zadbać o wygląd swojego obuwia.

Marka oferuje szeroki wybór maszyn czyszczących buty, dostosowanych do konkretnych wymagań klientów. Na szczególną uwagę zasługują linie:

  • Design – modele tej linii wyróżniają się oryginalnym projektem, który harmonijnie wkomponowuje się w nowoczesne wnętrze. Ich praktyczny czasomierz kontroluje czas czyszczenia obuwia;
  • ProLine – to linia przeznaczona do biur, urzędów czy hoteli. Praktyczna szczotka pozwala usunąć zabrudzenia obuwia, a polerka do butów nadaje im estetyczny wygląd. Maszyna zabezpiecza budynki przed wnoszeniem zanieczyszczeń, a także podnosi prestiż owych obiektów;
  • BasicLine – urządzenia tej linii doskonale nadają się do użytku osobistego. Niewielki rozmiar maszyn to praktyczne rozwiązanie dla domów prywatnych. Mimo skromnych gabarytów maszyny z tej linii odznaczają się taką samą jakością jak urządzenia przeznaczone do większych obiektów.

Każdy z modeli maszyn do czyszczenia butów wyposażony jest w profesjonalne szczotki wykonane z przędzy wełnianej. Urządzenia są ponadto zasilane jakościową pastą do skóry, zapewniającą gruntowną ochronę obuwia. Z kolei gumowe wycieraczki precyzyjnie zbierają zabrudzenia z podeszew. Co więcej, można je wyjąć w każdej chwili, dzięki czemu czyszczenie mat jest zdecydowanie łatwiejsze. Praktyczność i estetyczny wygląd oferowanych maszyn do czyszczenia obuwia to cechy, które czynią z tych urządzeń satysfakcjonujące wyposażenie obiektu.

Data dodania: 17-10-2020

Opinie o firmie HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy