Nazwa Firmy: Hexssl
Domena: https://www.hexssl.pl
Telefon +48.717575195
Adres Wita Stwosza 16
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-148

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele osób zastanawia się, czy potrzebuje certyfikatu SSL. Trzeba jednak wiedzieć, że niezwykle istotne jest, by w internecie dbać o poufność danych.

Co prawda liczba transakcji robionych online stale rośnie, to jednak coraz częściej słyszy się na temat wątpliwego bezpieczeństwa danych w internecie. Ważne jest, aby dane przesyłane drogą elektroniczne były poufne. Jeśli zależy Ci na tym, aby klienci chętniej odwiedzali Twój sklep, to nie wystarczy, abyś zadbał jedynie o ciekawy asortyment. Jest również potrzeba dbania o dane, które lądują w internecie.

Każdy certyfikat https jest rejestrowany na określoną domenę i zawiera informacje o właścicielu domeny, a także jego adresie. Certyfikat SSL pozwala zabezpieczyć wspomniane dane w bezpieczny sposób, kryptogarficznie, dlatego też nie ma możliwości ich samodzielnej zmiany. Obecnie można korzystać z wielu różnych certyfikatów SSL, w tym Comodo, Thawte, AlphaSSL, RapidSSL. Warto z nich korzystać nie tylko wtedy, gdy się ma dużą firmę, ale także wtedy, gdy zarządzamy np. stroną internetową szkoły, stroną instytucji publicznej.

Każdy certyfikat SSL działa trochę inaczej. W przypadku osób, które korzystają z wielu subdomen, powinni zdecydować się na certyfikat Wildcard, dzięki któremu możliwe jest zabezpieczenie wielu subdomen jednocześnie. Dostępne są również darmowe certyfikaty SSL, ale jeśli szukasz prawdziwej jakości, powinieneś kupić taki certyfikat.

W zależności od tego, jakiego rozwiązania potrzebujesz, na rynku oferowane są certyfikaty o różnym poziomie wiarygodności i bezpieczeństwa. W przypadku tańszych rozwiązań nie da się ukryć, że trzeba się liczyć z nieco niższymi gwarancjami finansowymi. Co ważne certyfikaty SSL można kupować nie tylko co rok, ale również co 2 lub 3 lata. Dzisiaj można znaleźć coraz tańsze certyfikaty SSL.

Niewątpliwie do zalet certyfikatów https jest to, że pomagają budować wizerunek nowoczesnej i rzetelnej firmy, a także dbającej o bezpieczeństwo swoich klientów. Na hexssl.pl można zapoznać się z aktualną ofertą jednej z firm oferujących certyfikaty SSL.

Data dodania: 14-11-2018
Źródło:

Opinie o firmie Hexssl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy