Nazwa Firmy: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK
Domena: https://hubuform.pl/
Telefon 721-240-257
Adres Pelikanów 31/33
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-843

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Pies pozostawiony na długi czas sam w domu może wpaść na różne, często destrukcyjne pomysły. Aby po powrocie z pracy lub ze szkoły nie zostać powitanym widokiem pogryzionych mebli, ubrań lub innych kosztownych elementów, warto na czas nieobecności w mieszkaniu zostawić psu zajęcie, które go zaabsorbuje i pozwoli zużytkować nagromadzoną energię do psot. 

Dobrym patentem jest zaopatrzenie czworonoga w różnego rodzaju gryzaki, które skutecznie zajmą jego uwagę na długi czas, a jednocześnie dadzą zwierzęciu odpowiednie doznania smakowe. Polecanym przez wielu hodowców oraz weterynarzy gadżetem są zabawki dla psa KONG. Dzięki temu, że są dostępne w różnych wielkościach, kształtach i kolorystyce, można je sprezentować jako ciekawą, stymulującą rozrywkę psom zarówno małych, jak i dużych oraz olbrzymich ras. 

Zostając sam w domu, pies często dokonuje zniszczeń pod wpływem stresu i obawy, że został porzucony. Warto zostawić mu zabawkę, którą wcześniej dobrze poznał i która pomoże mu się uspokoić. Może to być ulubiona piłeczka, którą aportuje podczas zabawy na świeżym powietrzu, wspomniany KONG czy jakikolwiek inny gryzak, nawet już nie pierwszej nowości. Dobrze jest przed wyjściem dodatkowo zwrócić uwagę psiaka na daną rzecz, na przykład przekładając ją z innego miejsca do legowiska zwierzaka lub nawet rzucając ją na niewielką odległość. Warto też schować ulubioną psią zabawkę i dawać ją psu tu przed wyjściem, głaszcząc go i uspokajając.

Kupując jakiegokolwiek zabawki do gryzienia dla czworonoga, dobrze jest upewnić się, że są one odpowiedniej jakości. Dystrybutorzy tego typu przysmaków mają obowiązek informować klientów, z czego dany wyrób jest zrobiony oraz jaki jest jego termin przydatności do spożycia. Warto stawiać na krajowe produkty, dzięki temu nie są tak szkodliwe, jak asortyment, który trafia na półki w polskich sklepach po długiej trasie z zagranicy. Polecanym dostawcą jest firma Hubuform Monika Kubicka-Buriak, polska marka, która od wielu lat dostarcza wszystkie niezbędne akcesoria dla psów.

 

Data dodania: 18-04-2021

Opinie o firmie HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy