Nazwa Firmy: IBCS Poland
Domena: https://www.ibcs.pl
Telefon 18 44 21 666
Adres J. Piłsudskiego 46
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Obecnie identyfikowanie poszczególnych towarów znajdujących się w halach magazynowych przebiega szybko dzięki nowoczesnym systemom wdrażanym przez wielu przedsiębiorców. Sprawdzają się one w obrębie produkcji oraz transportu i usprawniają funkcjonowanie zakładu. Największym atutem tego typu oprogramowania jest całkowita bezbłędność dostarczanych powiadomień. Wykorzystują one etykiety z danymi o wyrobach, czytnik oraz intuicyjny w obsłudze interfejs, którego zadaniem jest skanowanie wybranych informacji i zapisywanie ich w bazach. Mogą być one stosowane w systemach ERP, TMS oraz MES.

Przedsiębiorcy użytkujący opisywane systemy otrzymują możliwość umieszczania wszelkich niezbędnych informacji na kodach kreskowych, co ułatwia realizację kolejnych zadań. Przyspiesza to procesy odbywające się w zakładach i zwiększa zyski właścicieli firm, dlatego ich wdrożenie warto potraktować jak inwestycję. Automatyczna identyfikacja stanowi nieocenione udogodnienie również w trakcie okresowych inwentaryzacji. Do najczęściej stosowanych rozwiązań zalicza się wspomniane kody kreskowe. Gwarantują one łatwość wydruku, szybkość odczytu oraz uniwersalność, która sprawia, że odnajdują się niemalże w każdej branży.

Na system automatycznej identyfikacji składa się też kod QR, uznawany za nowocześniejszą wersję kodów kreskowych. To ciekawa propozycja dla osób planujących zapisywanie wielu informacji jednocześnie. Sprawdza się ona w miejscach, w których liczy się szybkość odczytów. Atutem kodów QR jest możliwość przeprowadzania odczytów w momencie uszkodzenia etykiety.  Firmą zajmującą się wdrażaniem przetestowanych i funkcjonalnych rozwiązań jest IBCS. Jej pracownicy dopasowują ofertę do potrzeb klientów, dzięki czemu nabywane przez nich systemy są dopasowane do wszystkich ich potrzeb. Proponują oni również identyfikację bazującą na technologii RFID, której podstawą są chipy sprawdzające się w zakładach przetwórczych oraz fabrykach.  Generują one etykiety jednokrotnego zapisu, dające możliwość nadpisywania danych.

Data dodania: 22-01-2022

Opinie o firmie IBCS Poland


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy