Nazwa Firmy: Iluzjonista Konrad Mościński
Domena: https://pokazy-iluzji.pl/
Telefon 501 812 734
Adres Jana Kiepury 25
Miejscowość Sosnowiec
Kod pocztowy 41-209

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W ostatnich latach, bardzo popularne stały się rozmaite występy i pokazy, organizowane przy okazji urodzin, imienin, imprez okolicznościowych, firmowych, czy też szkolnych i przedszkolnych festynów.

Ciekawą alternatywą są w tym przypadku występy magików. Dla mieszkańców Śląska, niepowtarzalną ofertę przygotował iluzjonista występujący w Katowicach i okolicach, Konrad Mościński. To młody człowiek, pasjonujący się iluzją i wszystkim, co z nią związane. W swojej pracy zawodowej dba o ciągły rozwój, nabywanie nowych umiejętności i zdobywanie cennych doświadczeń. Jednym z jego większych osiągnięć był występ na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie. 

Pokazy, jakie organizuje, są zawsze bardzo bogate pod względem merytorycznym i wizerunkowym. Mościński zapewnia własną oprawę muzyczną, posiada swoje rekwizyty i akcesoria, niezbędne do wykonywania sztuczek. Jego występy mogą odbywać się w każdych okolicznościach i sceneriach:

  • w domach kultury
  • w szkołach i przedszkolach
  • na imprezach firmowych
  • na weselach
  • na urodzinach, imieninach i jubileuszach
  • na koncertach i festynach
  • w pomieszczeniach zamkniętych i w plenerze

Podczas każdego z pokazów, jego odbiorcy są zapraszani do wspólnej zabawy z iluzjonistą. Mają szansę współuczestniczyć w przeprowadzaniu sztuczek i eksperymentów, co daje im niemałą satysfakcję. Można przekonać się o tym, oglądając filmiki pokazowe z występów Konrada, zmieszczone na jego stronie internetowej, pokazy-iluzji.pl. 

Standardowy pokaz iluzji, w wykonaniu wyżej wspomnianego artysty, zazwyczaj trwa około trzydziestu minut. Jest to optymalna długość, nie dająca widzowi szansy na znudzenie się występem. 

Odbiorcami show mogą być zarówno dzieci, jak i dorośli. Prezentowany materiał ma charakter humorystyczny i familijny, pozwalający na dobrą zabawę dla całej rodziny.

Strona internetowa jest również bogata w opinie osób, które widziały pokazy Konrada na żywo i chciały się podzielić z innymi swymi odczuciami. Warto zapoznać się z nimi i przekonać się o tym, co sądzą inni o tychże usługach.

Data dodania: 23-12-2018
Źródło:

Opinie o firmie Iluzjonista Konrad Mościński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy