Nazwa Firmy: Intercom - hurtownia teletechniczna
Domena: https://intercom24.pl
Telefon 227605593
Adres Piłsudskiego 77
Miejscowość Sulejówek
Kod pocztowy 05-070

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Praca montera instalacji elektrycznych wymaga wykorzystywania różnych rodzajów kabli. Osoba na takim stanowisku powinna mieć stały dostęp do odpowiednio zaopatrzonego magazynu, aby móc szybko i sprawie zrealizować zamówienie na konkretny rodzaj przyłącza, jednocześnie zapewniając zlecającego, że usługa będzie wykonana zgodnie z planem. 

Potrzebne elementy najlepiej nabywać w hurtowni. Dzięki temu można zakupić sprawdzony towar dobrej jakości, w przystępnej cenie oraz w dowolnych ilościach. To ważne, gdyż instalatorzy do jednego zlecenia są w stanie zużyć sporo materiałów. Możliwość bezproblemowego poboru potrzebnych narzędzi czy osprzętu z magazynu, który jest na bieżąco doposażany, jest kluczowa, aby wykonać pracę w ustalonym wcześniej terminie.

Wartym polecenia dostawcą specjalistycznego asortymentu teletechnicznego jest firma Intercom24 Sp. z o.o. To właściciel hurtowni online, w której można złożyć zamówienie na wiele potrzebnych akcesoriów, od kabli o różnym przekroju (w sprzedaży dostępny jest między innymi często wykorzystywany w pracy elektryków monterów kabel skrętka), aż po całe podsystemy, na przykład szafy serwerowe. 

Nawiązanie stałej współpracy ze wspomnianym realizatorem można potraktować jako dobrze przemyślaną decyzję. Dzięki temu klient, który działa na co dzień w szeroko rozumianej branży elektrycznej, ma dostęp do wysokojakościowych produktów w niskiej cenie. Dostawca na bieżąco rozwija strefę promocji, co pozwala na jeszcze korzystniejsze pod kątem finansowym zakupy. 

Hurtownia działa jako dystrybutor marki Intercom. To znany wśród elektryków i monterów producent sprzętu i akcesoriów generujących i przewodzących prąd, wykorzystywanych w różnych rodzajach instalacji.

Data dodania: 11-08-2022

Opinie o firmie Intercom - hurtownia teletechniczna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy