Nazwa Firmy: IT-SOLVE
Domena: https://it-solve.pl/
Telefon 579359374
Adres Rumiankowa 5
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-280

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorcy często poszukują wysokiej jakości usług IT. Ich potrzeby są różne, w zależności m.in. od branży. Jedni chcą zlecić realizację pomysłu na nową aplikację, inni potrzebują fachowców do prowadzenia szkoleń czy doraźnej pomocy w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do specyfiki działalności, np. takich jak zarządzanie procesem produkcyjnym. Decydując się na współpracę z daną firmą informatyczną, warto zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów, a także, jeśli to możliwe, z jej przykładowymi produktami.

Wiele ciekawych aplikacji i programów można znaleźć na stronie śląskiej firmy działającej w branży IT od kilkunastu lat. Przez ten czas stworzyła ona kilkadziesiąt projektów dla przedsiębiorstw działających w różnych gałęziach gospodarki, nie tylko z kraju, ale też z zagranicy. Ma szeroki zakres usług dzięki temu, że zatrudnia kompetentnych programistów z bogatą wiedzą i pasją do nowoczesnych technologii. Tworzą oni wyjątkowy software house, umiejący dostosować się do potrzeb klienta. Firma zajmuje się między innymi:

  • pisaniem aplikacji mobilnych na platformy Android i IOS,
  • tworzeniem spersonalizowanych aplikacji webowych,
  • profesjonalnym doradztwem w zakresie najnowszych rozwiązań informatycznych,
  • outsourcingiem pracowników IT,
  • QA i testowaniem,
  • prowadzeniem warsztatów Discovery.

Firma IT-solve do każdego powierzonego jej zadania podchodzi kompleksowo. Zawsze rozpoczyna od analizy oczekiwań klienta oraz potrzeb i specyfiki branży, w jakiej on działa. W razie problemów ze stworzeniem koncepcji zaproponuje udział zleceniodawcy w warsztatach Project Design, podczas których wybierany jest zespół programistów i grafików oraz koordynator projektu. Po stworzeniu koncepcji eksperci ci przechodzą w fazę tworzenia, a następnie wdrażają i testują produkt, sprawdzając jego jakość i poprawność działania. 

Firma gwarantuje również administrowanie i utrzymanie produktu, a jeśli zajdzie taka potrzeba także jego rozwój. To rzetelny kontrahent, który przed podpisaniem umowy przedstawia zlecającemu specyfikację i kryteria odbioru systemu wraz z pełną dokumentacją.

Data dodania: 26-11-2023

Opinie o firmie IT-SOLVE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy