Nazwa Firmy: JAVAPPA
Domena: https://javappa.com/
Telefon
Adres Kozielska 130C
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44-121

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Rozbudowane projekty informatyczne wymagają pracy nad nimi podjętej przez wielu programistów. Bardzo trudne jest stworzenie naprawdę rozległej aplikacji przez jedną osobę. Byłoby to nie tylko olbrzymim wyzwaniem nawet dla najlepszego fachowca, ale przede wszystkim procesem wyjątkowo czasochłonnym, co w praktyce oznaczałoby konieczność porzucenia marzeń o sfinalizowaniu danego zlecenia.

Z kolei pisanie kodów przez kilku pracowników zawsze wiążę się z dużą liczbą zmian w strukturze powstającego oprogramowania. Każda edycja dokonywana jest zatem w już napisanej części i ma wpływ na kolejne etapy twórcze. Powstaje więc kilka wersji klas, które trafiają do repozytorium, czyli miejsca tymczasowego. To z informacji znajdujących się w nim zostanie wyłoniony ostateczny kod. Zanim jednak do tego dojdzie, konieczne jest poprawienie wszelkich błędów i ostateczna zmiana ujednolicająca zapis. Żeby było to możliwe, programista musi mieć do dyspozycji odpowiedni system zarządzania danymi oraz wykazywać się specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami.

Dlatego warto nie tylko odbyć raz, ale też co jakiś czas powtarzać szkolenie GIT, czyli naukę obsługi właśnie tego narzędzia pozwalającego na poprawę wszystkich naniesionych w kodzie edycji, scalenie ich i zapisanie we właściwej, finalnej formie.

Zadanie to nie jest łatwe i wymaga opanowania wielu, często bardzo drobnych funkcji. Ludzka pamięć jest zawodna i nierzadko informacje, z których rzadko się korzysta, okazują się ulotne. Dlatego udział w kursach polecany jest nawet doświadczonym i zaawansowanym specjalistom. Powinny one być traktowane jako usystematyzowanie, aktualizowanie i uzupełnianie swoich kwalifikacji i przygotowania zawodowego.

Zapisy na tego typu lekcje oferuje renomowana firma JavAppa. Zajęcia prowadzą specjaliści z wieloletnią praktyką. Olbrzymim ich atutem są wysokie zdolności komunikacyjne, które sprawiają, że warsztaty mijają w przyjaznej atmosferze, a sposób przekazywanej wiedzy jest czytelny.

Oczywiście oferta kierowana jest również do osób początkujących, które potrzebują nauki od podstaw. W trakcie szkolenia można dowiedzieć się m.in., jak obsługiwać konsolę, czym jest i jak przebiega klonowanie projektu, poznać tajniki pracy z repozytorium czy przeglądania i wyciągania danych z historii. Nauka ma zatem charakter kompleksowy.

Data dodania: 19-10-2021

Opinie o firmie JAVAPPA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy