Nazwa Firmy: KJ Studio
Domena: https://www.e-kjstudio.pl/
Telefon 500 264 071
Adres Promienna 23 /21
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64-920

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Większość dorosłych osób ma własne konto na Facebooku i odwiedza portal przynajmniej raz w tygodniu, a wielu bywa na nim kilka razy dziennie. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy pragnący wypromować własny produkt lub usługę starają się zdobyć klientów właśnie tutaj. Aby jednak im się to udało, często oszukują profesjonalistów znających się na reklamie tego typu, która pomoże utworzyć odpowiednie narzędzia reklamowe.

Pragnąc osiągnąć sukces w sprzedaży, warto zainwestować w możliwości reklamy, jakie daje Facebook. Obsługa profilu na portalu także może zostać zlecona znającej się na rzeczy firmie. Jedną z nich jest KJ Studio, które już wielu przedsiębiorcom pomogło w założeniu fanpage. Umiejętnie zaprojektowany i prowadzony ma potężną moc przyciągania potencjalnych klientów. Co więcej, profil firmy może być także śledzony przez znajomych fana, zatem grupa osób odwiedzających stronę firmową może być naprawdę spora. Co prawda nie chodzi o liczbę, a raczej o wyselekcjonowaną grupę docelową, ale, tak czy inaczej, informacja o firmie i produkcie lub marce dociera do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Zadaniem strony firmy prowadzonej na Facebooku jest przede wszystkim:

  • zdobycie autorytetu w branży, w jakiej działa firma,
  •  zwiększenie widoczności marki,
  • zacieśnienie więzi z klientami.

Wspomniana wyżej firma zatrudnia specjalistów znających się na strategiach marketingowych, którzy kreatywnie i profesjonalnie podchodzą do reklamy i starają się, aby strony były nie tylko ciekawe, ale i merytoryczne. Z jednej strony mają dawać klientom potrzebne im informacje, z drugiej dostarczać także treści rozrywkowych, dlatego proponuje się nie tylko prowadzenie strony, ale także fanpage, na którym klienci mogą wziąć udział w konkursach i quizach. Może to znacznie ożywić poważne treści. Dzięki współpracy z profesjonalistami ze wspomnianego studia z pewnością uda się ożywić stronę, a co za tym idzie przyciągnąć nowych klientów. 

Wielu przedsiębiorców nie ma czasu na prowadzenie strony czy fanpage, dlatego studio oferuje także i tę usługę w bardzo atrakcyjnej cenie. Strona jest spersonalizowana i zawiera ciekawe merytoryczne treści dotyczące działalności firmy, co znacznie podnosi jej prestiż.

Data dodania: 20-07-2020

Opinie o firmie KJ Studio


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy