Nazwa Firmy: Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
Domena: https://matbud-torun.pl/
Telefon 56 674-30-20
Adres Leśna 5
Miejscowość Rozgarty
Kod pocztowy 87-134

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Decydując się na budowę domu czy też zaplecza produkcyjnego lub biurowego swojej firmy, niezbędne jest zgromadzenie odpowiedniej jakości budulca. Podstawą jest przede wszystkim beton, z którego powstaje zwykle konstrukcja obiektu. Aby mieć pewność, że surowiec będzie dobrze rozmieszany i zapewni oczekiwaną trwałość, warto zlecić jego wykonanie sprawdzonemu realizatorowi. 

Jednym z dostawców, który jest w stanie dowieźć hurtowe ilości materiału do wskazanego przez klienta punktu na terenie całego kraju, jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud sp. z o.o. sp.k. Działa nie tylko jako odpowiednio wyposażona betoniarnia, ale również jako hurtownia. W przygotowanej ofercie klient znajdzie rozmaite akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas budowy.

Firma prowadzi swoją działalność jako dobrze zaopatrzony skład budowlany w Gdańsku, Grudziądzu czy Łodzi. Odpowiadając na potrzeby odbiorców świadczeń, jej kadra stara się na bieżąco aktualizować ofertę sprzedażową o nowe, atrakcyjne pozycje. Priorytetem są również terminowość realizacji zamówień i konkurencyjne ceny. Pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, proponując doradztwo. Mogą przedstawić klientowi najlepsze dla niego rozwiązania, w tym także zaproponować najnowsze technologie użytkowe.

Firma zajmuje się obsługą osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Chętnie podejmie współpracę długoterminową z przedstawicielami branży deweloperskiej, prowadzącymi inwestycje budowlane na terenie północnej Polski. Składy dysponują bogatym zapleczem magazynowym (Gdańsk, Gdynia) oraz wydajną betoniarnią (Bydgoszcz), dzięki czemu realizator może przygotować i dowieźć hurtowe ilości surowca bez względu na lokalizację. 

Data dodania: 23-12-2021

Opinie o firmie Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy