Nazwa Firmy: Meble-Bocian
Domena: https://furnigo.pl/
Telefon 343000052
Adres Wręczycka 268
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-202

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Aktualnie w aranżacji wnętrz dominuje trend wskazujący na połączenie funkcjonalności z estetyką. Nowoczesny design jest popularny w polskich mieszkaniach i domach. Urządzając poszczególne pomieszczenia domowe, Polacy zwracają uwagę na to, by wszystkie dodatki były ze sobą spójne. Na przykład, jeśli ktoś ma mieszkanie wystylizowane w stylu skandynawskim, to może wybrać dozownik do mydła w kolorze czarnym. Automatyczny dozownik do mydła Umbra Otto ze sklepu Furnigo idealnie się do tego nadaje. 

Elektryczny gadżet, wyposażony w czujnik można też wykorzystać w kuchni. Sprawdzi się doskonale, ponieważ jego nowoczesny projekt umożliwia komfort w trakcie obsługi. Jest świetną alternatywą dla powszechnie dostępnych, plastikowych dozowników. To, jak prezentuje się dozownik, wywołuje doskonałe wrażenie. Pomimo solidnej konstrukcji nie traci na estetyce, co jest jego sporym atutem. 

Dozownik Umbra Otto wykonany został z uwzględnieniem automatycznego systemu pompowania cieczy, wobec czego nie trzeba go dotykać, żeby skorzystać z mydła znajdującego się w środku. Dlatego poza użytkiem prywatnym zaleca się też go stosować w gustownie urządzonych obiektach publicznych. Nie ma potrzeby dotykania dozownika, wobec czego ryzyko przenoszenia się wirusów i bakterii jest zminimalizowane. Na dodatek, jest to również oszczędne, ponieważ z urządzenia wydobywa się dokładnie tyle płynu myjącego, ile chce uzyskać użytkownik. 

Dozownik w wersji elektrycznej jest łatwy w obsłudze. Żeby z niego skorzystać, należy tylko zakupić baterie AAA oraz ulubiony środek do higieny. U dołu urządzenia znajduje się praktyczna, antypoślizgowa podkładka. Dzięki niej dozownik nie przewróci się w zetknięciu z wilgocią. Imponujące parametry techniczne, nowoczesny design, funkcjonalność oraz sterylność to najważniejsze cechy wskazanego urządzenia. To one świadczą o jego użyteczności, wysokiej jakości wykonania i gwarantują zapewnienie estetyki w nowocześnie zaaranżowanym wnętrzu. Informacji szczegółowych na temat dozownika udzielają sprzedawcy. 

Data dodania: 29-09-2021

Opinie o firmie Meble-Bocian


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy