Nazwa Firmy: MFP Service S.C.
Domena: https://mfpservice.pl/
Telefon +48 22 4971354
Adres Wólczyńska 133
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01-919

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nieprawidłowa eksploatacja urządzeń technicznych w biurach firm, jednostek nauczających, czy też instytucji publicznych to problem, z którym często mierzą się ich pracownicy. Zarówno fakt, że urządzenia te są nadmiernie wykorzystywane i szybko się przez to przegrzewają, jak również do ich serwisowania używane są części i produkty z tak zwanej drugiej ręki skutecznie obniża ich żywotność oraz jakość pracy. 

Bardzo dużym błędem, wykonywanym nagminnie przez pracowników, często też za cichym przyzwoleniem pracodawców, jest podejmowanie się napraw urządzeń kopiujących lub skanujących samodzielnie. W założeniu ma to na celu zaoszczędzenie czasu, który mógłby upłynąć, zanim serwisant dojechałby na miejsce, doprowadził maszynę do stanu, kiedy znów będzie ona zdatna do użytkowania, oraz, oczywiście, nie trzeba opłacić faktury za taką usługę. W praktyce utrudnia to życie całej jednostki, gdyż pracownik, zamiast zajmować się swoimi obowiązkami wynikającymi z zakresu czynności, traci możliwość poprawnego i w terminie ich wykonania. Tak naprawdę przecież mało jest pracodawców, którzy chętnie będą płacić za nadgodziny wyrobione podczas naprawy drukarki, prawda?

Coraz większa funkcjonalność maszyn drukujących lub skanujących w biurach wymusza także przy ich naprawie lub serwisowaniu stosowanie specjalistycznej wiedzy z zakresu rozwiązań techniczno - informatycznych, dzięki której serwisant może poprawnie zdiagnozować problem i mu zaradzić. Czy każdy pracownik, który usiłuje własnymi siłami dokonać naprawy, takową wiedzę posiada? W większości przypadków taka dziedzina jest mu obca.

Nie jest trudno znaleźć serwis kserokopiarek w Warszawie. Serwisy naprawcze działają w obrębie lokalnym lub nieco dalszym, wykorzystując sieć internet, by dotrzeć do szerszego grona usługobiorców. Znanym w Warszawie i okolicach serwisem jest MFP Service, którego marka od lat jest uznawana za specjalistę pod względem trwałej, skutecznej naprawy sprzętów biurowych, jak również ich optymalną konserwację i serwisowanie. Serwis może pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami z niemal każdej branży, zarówno dużych firm, jak i pojedynczych jednostek. 

Data dodania: 11-02-2020

Opinie o firmie MFP Service S.C.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy