Nazwa Firmy: Moderno Mundo Sp.z o.o.
Domena: https://modernomundo.pl/
Telefon 61 306-77-77
Adres Firmowa 10
Miejscowość Gądki
Kod pocztowy 62-023

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Przedsiębiorstwo przedstawione pod adresem modernomundo.pl ma zróżnicowany zakres toreb, worków i innych opakowań. Współpracuje z cenionymi dostawcami wytrzymałych materiałów. W ofercie  można znaleźć jedynie sprawdzone produkty, takie jak opakowania doypack. Są one przeznaczone do pakowania różnych produktów, w tym jedzenia w formie sypkiej oraz mokrej. Doskonale sprawdząją się do przechowywania karmy dla zwierząt oraz produktów branży chemicznej, takich jak leki, szampony, sole morskie, a także granulaty. Można wykorzystać je nawet do opakowania klocków, narzędzi i zabawek.

Do wytwarzania opakowań stosowane są wielowarstwowe laminaty w wersji metalizowanej, zadrukowanej lub bezbarwnej. Obok nich w ofercie znajdują się opakowania papierowe i aluminiowe. Nadruk odbywa się przy użyciu metody fleksograficznej. Zamawiający ma możliwość dopasowania produktów do własnych oczekiwań, w tym między innymi skorzystania z zaokrąglonych narożników lub otwartej struny. Opakowania są wytwarzane z folii barierowych, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także nie przepuszczają gazów, aromatów ani zapachów. Można umieścić w nich okienko, przez które widać produkt, co sprzyja jego atrakcyjnej prezencji, a tym samym większemu powodzeniu wśród konsumentów.

Transport zamówienia jest przeprowadzany szybki i bezpiecznie za pośrednictwem zaufanych dostawców. Podmiot zapewnia kompleksowe doradztwo ze strony sprawdzonych pracowników. Produkty są dostosowane do aktualnych przepisów krajowych i unijnych. Firma realizuje zlecenia zarówno dla miejscowych przedsiębiorstw, jak i podmiotów z zagranicy. Wśród jej klientów znajdują się znane marki spożywcze, producenci jedzenia dla zwierząt oraz narzędzi.

Data dodania: 25-04-2022

Opinie o firmie Moderno Mundo Sp.z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy