Nazwa Firmy: MONDI sp. z o.o.
Domena: https://mondi.pl/
Telefon +48 500 456 300
Adres Plac Andersa 3
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--89

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wyjazd do pracy za granicę to wciąż chętnie stosowane przez Polaków rozwiązanie, między innymi na podreperowanie swojego budżetu. Na pewno szybko się to nie zmieni, gdyż wiele jeszcze lat musi upłynąć, by Polska rozwojem gospodarczym dogoniła na przykład Niemcy. Zachodni sąsiedzi chętnie jednak przyjmują Polaków do pracy, kto zatem tylko chce, może podjąć tam zatrudnienie. Nie musi przy tym mieć znajomości, gdyż pomocą osobom planującym takie przedsięwzięcie służy agencja specjalizująca się w pozyskiwaniu pracowników na niemiecki rynek. Jej opis można znaleźć na stronie mondi.pl, gdzie od razu przedstawione są oferty pracy.

Ich ilość jest bardzo duża i stale wpadają kolejne - niemiecki rynek jest niezwykle chłonny, w dodatku często zatrudnienie podejmowane jest na z góry określony czas, na przykład kilka miesięcy. Jeśli zatem nie znajdzie się interesującej, odpowiadającej oczekiwaniom czy kwalifikacjom oferty - nic straconego, bardzo możliwe, że pojawi się ona w niedługim czasie. Warto więc zaglądać na stronę.

Co ważne, z pomocy agencji Mondi skorzystać może praktycznie każdy, kto chce. Wynika to między innymi z faktu, że pozyskuje ona pracowników na bardzo różne stanowiska, do bardzo różnych branż. Niemiecki rynek chętnie przyjmuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak i osoby niemające żadnych kwalifikacji - wystarczy chęć do pracy. Te pierwsze mogą liczyć na świetne warunki i zarobki kilka razy wyższe niż w Polsce, te drugie zaś zostaną przyuczone do wykonywania prostych prac, a ich zarobki i tak będą, porównując je do polskich, imponujące. W ten sposób zarabiają między innymi świeżo upieczeni absolwenci, którzy siłą rzeczy nie mają kwalifikacji ani doświadczenia. Ani dla pracodawców, ani dla agencji nie jest to żaden problem.

Olbrzymim udogodnieniem jest też fakt, że przyjmowane są również osoby nieznające niemieckiego czy angielskiego - oczywiście nie na wszystkie stanowiska, ale w niektórych pracach znajomość lokalnej mowy nie jest potrzebna. Mimo to polscy pracownicy zwykle szybko się jej uczą, co jest dodatkową zachętą do tego, by podjąć pracę za granicą. Znając podstawy języka, można liczyć na jeszcze lepsze zatrudnienie i lepsze warunki. Na pewno więc warto skontaktować się z agencją lub od razu aplikować na jej stronie na wybraną ofertę. Dzięki temu można prawdziwie odmienić swoje życie.

Data dodania: 29-01-2022
Źródło:
https://mondi.pl/
Opinie o firmie MONDI sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy