Nazwa Firmy: OL-FOL
Domena: https://ol-fol.pl/
Telefon 58 692-05-70
Adres Nowowiejskiego 22B
Miejscowość PRUSZCZ GDAŃSKI
Kod pocztowy 83-000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Folia to materiał wykorzystywany do produkcji różnego rodzaju opakowań. Poza zwykłymi reklamówkami spotykanymi w sklepach zalicza się do nich także woreczki strunowe dostępne w kilku rozmiarach. To produkty o szerokim zastosowaniu, które są do nabycia na internetowej witrynie ol-fol.pl. Prowadzi ją renomowane przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą rozmaitych opakowań na każdą kieszeń. Woreczki strunowe do przechowywania, jakie proponuje, to produkty z najwyższej półki, polecane przez dotychczasowych użytkowników. Znajdują one zastosowanie w:

  • warsztatach samochodowych,
  • biurowcach,
  • hurtowniach,
  • gospodarstwach domowych,
  • firmach wysyłających zamówienia za pośrednictwem internetu.  

Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie utrzymanie nienagannego porządku jest istotne. Ułatwiają bowiem segregowanie przedmiotów o małych gabarytach, takich jak kolczyki, koraliki, śrubki czy inne rzeczy. Do produkcji woreczków wykorzystuje się przezroczysty polietylen, który może być barwiony na życzenie klientów na różne odcienie. Wszystkie z nich odznaczają się niepodatnością na przedzieranie i rozciąganie, dzięki czemu są użytkowane wielokrotnie.

Woreczki strunowe wyposażono w wygodne zapięcie. Chroni ono przechowywane przedmioty przed działaniem wilgoci oraz zabrudzeniami. To przydatne w wielu sytuacjach opakowania znane na całym świecie. Można w nich przesyłać kosmetyki, małe sprzęty elektroniczne, ubrania, żywność oraz biżuterię. Z tego powodu znajdują zastosowanie w transporcie, handlu i przemyśle. Niektórzy przechowują w nich słodycze, przyprawy, susze i nie tylko. Część z nich ma specjalne pole do zapisywania informacji, co przydaje się wśród osób przygotowujących zapasy żywnościowe, które zostaną zamrożone.

Data dodania: 18-12-2021

Opinie o firmie OL-FOL


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy