Nazwa Firmy: Opera Mydlana
Domena: https://operamydlana.com
Telefon 698 047 688
Adres Jana Pawła II 27
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-867

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Regularne sprzątanie biur jest koniecznością zwłaszcza wtedy, gdy każdego dnia przebywa w nich wiele osób. Zazwyczaj są to pracownicy, kontrahenci, klienci, właściciele firm, kurierzy i pozostałe osoby, wnoszące do wnętrz błoto, piasek oraz brud. Dziś nie trzeba jednak zajmować się pracami porządkowymi na własną rękę, ponieważ istnieje możliwość nawiązania współpracy z przedsiębiorstwami, realizującymi pomoc w ramach outsourcingu. Są to serwisy sprzątające, kierujące ofertę do klientów o różnych potrzebach, którzy nie chcą przepłacać ani zatrudniać dodatkowych podwładnych na etat. Profesjonalne firmy mają wykupione pakiety ubezpieczeniowe i zatrudniają przeszkolony personel, realizujący zlecenia nie tylko w godzinach porannych czy popołudniowych, ale też wieczornych, dzięki czemu nie zakłócają pracy i nie utrudniają wykonywania obowiązków zawodowych osobom przebywającym w biurze.

Zainteresowani taką formą pomocy powinni zwrócić szczególną uwagę na zaplecze personalne, jakim dysponuje przedsiębiorstwo. Podstawą jest duża liczba pracowników, doświadczenie oraz kompleksowość świadczonych przez nich usług. Zaufane serwisy zatrudniają dyspozycyjny i zaangażowany personel, realizujący zlecenia nawet w nagłych przypadkach. Równie istotna, poza wykwalifikowaną kadrą, jest elastyczność, terminowe wywiązywanie się z obowiązków, znajomość nowoczesnych technik pozbywania się zabrudzeń czy wyposażenie.

Klienci firm sprzątających nie muszą nabywać środków chemicznych, które bywają drogie. Pracownicy dysponują sprawdzonymi preparatami, zamawianymi w profesjonalnych sklepach. Odznaczają się one wydajnością, delikatnym zapachem i bezpieczeństwem użytkowania w zamkniętych pomieszczeniach. Służą między innymi do usuwania plam po kawie, znajdujących się na wykładzinach czy dywanach, czyszczenia tapicerki bądź pozbywania się kamienia, pojawiającego się w kuchniach i łazienkach. Przedsiębiorstwo podejmujące się tego typu czynności jest założycielem witryny operamydlana.com.

Jest to firma sprzątająca w Warszawie, realizująca usługi w przestronnych biurowcach oraz nieco mniejszych obiektach. Pomoc, jaką proponuje, sprawia, że wykonywanie czynności porządkowych na własną rękę przez klientów nie jest koniecznością. Zainteresowani decydują się często na długofalową współpracę, polegającą z reguły na sprzątaniu raz w tygodniu lub częściej, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Data dodania: 15-01-2023

Opinie o firmie Opera Mydlana


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy