Nazwa Firmy: Owoce dla firm
Domena: http://owocedlafirm.pl/
Telefon 534 694 484
Adres Modra 33
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 71-220

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Obecnie ze względu na dużą konkurencję rekrutacja nowych pracowników stanowi nie lada wyzwanie. Coraz więcej z nich zwraca uwagę nie tylko na wysokość wynagrodzenia, ale i atmosferę panującą w firmie czy też dodatkowe, pozapłacowe benefity. Poza dostępem do opieki medycznej na popularności zyskują także świeże owoce, które można zamówić na stronie owocedlafirm.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu zdrowych przekąsek pod wskazany adres. Właściciele firm wdrażający tego typu strategię mogą liczyć na szereg korzyści, na które składa się między innymi zwiększanie swoich zysków.

Powyższe przedsiębiorstwo oferuje różnorodne gotowe skrzynki lub tworzone na indywidualne życzenie klienta. To znakomite rozwiązanie na co dzień, jak i podczas szkoleń czy konferencji. Wyspecjalizowani pracownicy to wymagająca grupa, o którą należy zadbać. Na poziom ich satysfakcji wpływa wiele czynników, takich jak brak rutyny, komfort miejsca pracy czy też atmosfera. Pracodawcy zapewniający dodatkowe przekąski zyskują w ich oczach, przez co rzadziej przechodzą oni do konkurencji.

Jednak powodów, dla których warto zdecydować się na owoce dla firm w Szczecinie, jest o wiele więcej. Osoby, które regularnie je spożywają, rzadziej chorują, a co za tym idzie – nie muszą brać zwolnień lekarskich. Sytuacje te mogłyby prowadzić do zastojów oraz strat finansowych, czego z pewnością każdy przedsiębiorca chciałby uniknąć. Ponadto owoce to  źródło:

  • kwasów tłuszczowych,
  • aminokwasów,
  • węglowodanów,
  • soli mineralnych,
  • witamin.

Są one bogactwem antyoksydantów oraz błonnika pokarmowego, polecanego osobom mającym problemy z trawieniem. Dostarczają organizmowi sporych ilości witamin, co przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz wyrównania poziomu cholesterolu. Ich jedzenie polecane jest szczególnie w okresie zwiększonego ryzyka zachorowania na grypę, a to ze względu na obecność witaminy C. Pracownicy, którzy je spożywają, cieszą się lepszym samopoczuciem oraz rzadziej kupują niezdrowe przekąski pełne cukrów i konserwantów.  

Data dodania: 03-12-2020

Opinie o firmie Owoce dla firm


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy