Nazwa Firmy: P. P. H i U „Unique” Karol Gniado
Domena: https://kdk-sklep.pl/
Telefon 660 526 194
Adres Warszawska 53
Miejscowość Mińsk Mazowiecki
Kod pocztowy 05-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jedną z najczęściej występujących obecnie chorób zawodowych wśród osób zajmujących stanowiska administracyjne jest chroniczny ból dolnego odcinka kręgosłupa. Jest on zwykle spowodowany przyjmowaniem podczas codziennej pracy przy biurku nieprawidłowej postawy. Jest ona nierzadko wymuszona przez źle ustawioną wysokość siedziska lub niedopasowany blat. Obowiązkiem pracodawcy jest dbałość, by problemy z tego typu dolegliwościami objawiały się jak najrzadziej. W tym celu każdy szef powinien zaopatrzyć stanowisko służbowe swojego pracownika w dobre krzesło biurowe.

W ofercie przygotowanej przez firmę prowadzącą pod linkiem kdk-sklep.pl swój punkt sprzedaży można znaleźć szeroki wybór foteli w dobrej cenie. Dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce klient łatwo odszuka na podanej stronie model krzesła, który spełni jego oczekiwania. Wybierając wersję nadającą się do pracy w biurze, warto docenić, że większość dostępnych do zakupu sztuk posiada możliwość regulacji. Pracownik będzie mógł samodzielnie dopasować poszczególne parametry do swoich gabarytów, zapewniając sobie tym samym tak ważny komfort. Oparcia są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu podpierają kręgosłup w jego dolnej części, zapobiegając przykrym dolegliwościom nawet podczas wielogodzinnej pracy przy biurku w pozycji siedzącej.

Wartościowy i dobrze przemyślany dodatek do każdego zamówienia może stanowić także zakup odpowiednich akcesoriów zamiennych. Choć proponowane w ofercie krzesła są dobrej jakości i dostawca może zaręczyć, że w paczce, która trafia do klienta, znajduje się towar w pełni sprawny i bez uszkodzeń, to podczas codziennego użytkowania fotela może dochodzić do powstawania rozmaitych ubytków czy problemów, na przykład pęknięcia kółek czy zablokowania mechanizmu regulującego wysokość siedziska. Dysponując odpowiednimi zamiennikami, można szybko i bez dodatkowych kosztów przeprowadzić niezbędną naprawę. W przesyłce każdorazowo dołączona jest instrukcja obsługi w wersji pisanej i obrazkowej, nie ma więc problemu ze zrozumieniem poszczególnych kroków.

Data dodania: 30-09-2021

Opinie o firmie P. P. H i U „Unique” Karol Gniado


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy