Nazwa Firmy: P.H.U. "K&P"
Domena: https://k-p.com.pl/
Telefon 504 003 018
Adres Konwaliowa 20
Miejscowość Murowana Goślina
Kod pocztowy 62-095

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Polietylen to jedno z najchętniej używanych tworzyw sztucznych w przemyśle. Umożliwia błyskawiczne i szczelne pakowanie artykułów spożywczych co wydłuża ich okres przydatności do spożycia Folie produkowane  z tego surowca odznaczają się niewielkim stopniem przepuszczalności pary wodnej oraz odpornością na działanie:

  • niskich temperatur,
  • kwasów,
  • soli,
  • zasad.

Z tych powodów wykorzystywany jest często do tworzenia reklamówek oraz worków na śmieci. Firmą oferującą solidne worki polietylenowe jest K&P. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1998 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji opakowań z papieru, polietylenu oraz PET.

Właściwości proponowanych opakowań doceniają osoby prywatne oraz właściciele firm. Mogą oni wybierać spośród folii MDPE, HDPE, LDPE oraz wielu innych. Worki foliowe są bardzo uniwersalne i występują w wielu rozmiarach. Najmniejsze służą zazwyczaj do pakowania żywności, natomiast te największe przydają się w przemyśle oraz transporcie. Chronią bowiem towary przed zamoknięciem, kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Polietylen jest nieoceniony podczas produkcji woreczków jednorazowych, torebek strunowych, rękawów oraz półrękawów. Niektóre z nich są antystatyczne, a na ich powierzchni znajduje się filtr UV. Na popularności zyskuje także folia termokurczliwa, przydająca się zawsze wtedy, gdy konieczne jest zapakowanie artykułu o nietypowych kształtach oraz folia przeciwwilgociowa, sprawdzająca się w branży budowlanej. Jest ona bowiem niezawodnym materiałem izolacyjnym pod wylewki. Klienci cenią sobie również folię stretchową, zabezpieczającą ładunki umieszczane na paletach. Sprzedaje się ją w praktycznych rolkach, a jej cena nie jest wysoka.

Producenci dysponują foliami o różnej gęstości. Najsolidniejsze są modele HDPE, które są strzałem w dziesiątkę w przypadku opakowań przemysłowych i reklamowych. Nieco bardziej rozciągliwe są folie MDPE lub LDPE cechujące się niską gęstością. Są one miękkie i giętkie, co minimalizuje ryzyko pękania podczas przenoszenia cięższych rzeczy.

Data dodania: 19-10-2020

Opinie o firmie P.H.U. "K&P"


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy