Nazwa Firmy: Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.
Domena: http://www.mieszkania-plandex.pl/
Telefon +48 618 13 54 94
Adres Bukowska 3
Miejscowość Stęszew
Kod pocztowy 62-060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Doskonała lokalizacja i świetny design - osoby, które szukają lokalu mieszkalnego w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z Poznaniem, powinny zapoznać się z ofertą Nieruchomości Plandex. Firma oferuje obecnie mieszkania na sprzedaż we Wrześni, w nowej inwestycji w rejonie ulic Strzykały oraz Szosa Witkowska.

Powyższa marka to ceniony, rzetelny deweloper, dlatego wybór jego propozycji to decyzja, która gwarantuje satysfakcję. Bezpośredni zakup nowo powstałego lokalu to także możliwość dostosowania jego charakteru i funkcjonalności ściśle do potrzeb, jak również skorzystania z kompleksowego pakietu wykończenia wnętrz. Inwestorzy za sprawą obowiązujących przepisów i regulacji mogą także liczyć na pełne bezpieczeństwo swoich środków.

Osiedle położone jest w atrakcyjnej, cichej okolicy. Bliskie sąsiedztwo autostrady A2 sprawia, że chociaż Września jest oddalona od Poznania o 50 km, odległość można pokonać w kilkanaście minut. Kompleks budynków charakteryzuje się szeregiem udogodnień zaimplementowanych z myślą o mieszkańcach z różnych grup wiekowych, na których czeka również wiele możliwości aktywnego wypoczynku i rekreacji - nieopodal znajdują się Zalew Wrzesiński oraz duży kompleks leśny.

Propozycja od wspomnianego dewelopera wyróżnia się wysoką jakością oraz funkcjonalnością, które wynikają z jego nastawienia na nowoczesne rozwiązania architektoniczne, jak i dbałości o detale. Oprócz dużej dowolności w kwestiach dekoratorskich klienci dostają dostęp do wielu rozwiązań funkcyjnych, przyczyniających się chociażby do odczuwalnych oszczędności energii. Kameralne osiedle wyróżnia się przemyślanym podziałem na część rekreacyjną i mieszkalną, a w ramach projektu inwestycyjnego zapewniony został również dostęp do placu zabaw, siłowni, miejsc postojowych, rowerowni oraz komórek lokatorskich. W skład oferty wchodzą mieszkania 2-pokojowe, 3-pokojowe, z loggią, a także specjalnie przystosowane pod kątem potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych. Ceny zaczynają się już od 122.000 zł brutto.

Data dodania: 11-06-2020
Źródło:

Opinie o firmie Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy