Nazwa Firmy: Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska
Domena: https://ogrodprzemian.pl
Telefon 603 581 851
Adres Granitowa 1
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-681

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każda kobieta pragnie czuć się spełniona i szczęśliwa. W codziennym życiu niezwykle ważne jest to, by potrafić doceniać swoje osiągnięcia, umieć zauważać dobre strony własnych czynów i po prostu kochać siebie. Czasami zdarza się tak, że to poczucie ginie i pojawiają się różnego rodzaju wątpliwości. Spada samoocena i brakuje chęci do działania. W takiej sytuacji najlepiej byłoby sięgnąć po profesjonalne wsparcie. Znaleźć je można pod adresem internetowym ogrodprzemian.pl. 

Witryna ta prowadzona jest przez specjalistkę, która każdego dnia zajmuje się pomaganiem innym kobietom. Jako coach stara się docierać do swoich podopiecznych w sposób nienachalny, ale skuteczny. Panie mają szansę odnaleźć swoją wartość na nowo. Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia fachowca mogą uczyć się tego, jak być pewną siebie, umieć dokonywać dobrych wyborów i pracować nad własnymi marzeniami.

W grę wchodzą spotkania online oraz na żywo. Podopieczne mogą umówić się także na wstępna konsultację, która pozwoli im bliżej poznać trenerkę, otworzyć się przed nią i ostatecznie zdecydować, czy taka forma współpracy będzie dla konkretnej osoby odpowiednia.

Trenerka zaprasza kobiety do udziału w różnego rodzaju warsztatach. Każdy z nich ma nieco inną tematykę i dotyka odrębnych sfer kobiecości. Warto jednak zaznaczyć, iż wszystkie dostępne panele dyskusyjne są niezwykle wartościowe i niosą za sobą ogrom wiedzy i wsparcia.

Godną uwagi jest także książka napisana przez prowadzącą warsztaty. Stanowi ona o tym, jak być czułą dla samej siebie. To istotne, aby każdego dnia potrafić podchodzić do własnej osoby z odpowiednią troską i zaufaniem do tego, co się robi. Należy kochać siebie i nie zapominać o tym nawet wtedy, gdy jest trudno. 

Data dodania: 18-02-2023

Opinie o firmie Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy