Nazwa Firmy: Primeko Technologie Ekologiczne
Domena: https://oczyszczalnieprimeko.pl/
Telefon 602 378 800
Adres Malwowa 3
Miejscowość Gniezno
Kod pocztowy 62-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każdy budynek komercyjny – czy jest to warsztat, fabryka, czy też hotel – musi być wyposażony w sprawne i bezawaryjne odprowadzanie ścieków nawet wtedy, gdy nie ma możliwości podłączenia go do systemu miejskiego. W takich sytuacjach jednym z korzystniejszych rozwiązań jest zastosowanie indywidualnej biologicznej oczyszczalni. Dobrze dopasowany pod względem parametrów zbiornik poradzi sobie z każdą ilością zanieczyszczonej cieczy, jak również z bardzo dużą zawartością detergentów i substancji chemicznych czy też z nierównomiernym napływem płynów.

Przemysłowa oczyszczalnia ścieków wykorzystuje zarówno procesy oczyszczania mechanicznego, jak i biologicznego, dzięki czemu jest bardzo efektywna. Powstały po całym cyklu filtracji i neutralizacji płyn może zostać w bezpieczny sposób odprowadzony do gruntu. W przypadku większości tego typu zbiorników konieczne jest jednak regularne oczyszczanie osadnika z nagromadzonego tam mułu. Odpady te muszą zostać prawidłowo i zgodnie z przepisami zutylizowane.

Oczyszczalnia dla celów przemysłowych musi też skutecznie oddzielać wszelkie substancje chemiczne, takie jak wybielacze, detergenty czy nawet pozostałości rozpuszczalników. Firma Primeko, dostarczająca najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu oczyszczania ścieków, przedsiębiorstwom wytwarzającym takie zanieczyszczenia proponuje innowacyjne zbiorniki wyposażone w specjalny wał zbudowany z dysków.

Pierwsza faza filtrowania i rozdzielania zanieczyszczeń od wody odbywa się już w osadniku, czyli pierwszej komorze, do której napływają ścieki. Następnie ciecz, już bez frakcji, trafia do zbiornika czerpakowego, gdzie pracuje pierwszy wał filtrujący. Znajdujące się tam dyski wprawiane są w ruch obrotowy i dzięki temu zapewniają prawidłową cyrkulację cieczy. Podobny wał z dyskami znajduje się też w drugiej strefie – gdzie odbywa się oczyszczanie biologiczne – i ma za zadanie naturalnie regulować ilość aktywnych bakterii, usuwać te obumarłe. Ta stała regeneracja zdecydowanie zmniejsza ryzyko zapchania się filtrów i wystąpienia awarii.

Data dodania: 23-10-2020

Opinie o firmie Primeko Technologie Ekologiczne


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy