Nazwa Firmy: PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA
Domena: https://proqual.pl/
Telefon +48713551808
Adres Ostrowskiego 30
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-238

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Obecnie kontrola jakości jest bardzo ważna. Każda firma, która chce konkurować na rynku z innymi podmiotami, musi dbać o odpowiedni standard produktów i usług oraz wizerunek marki. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że zarządzanie jakością to skomplikowana dziedzina, która wymaga doświadczenia i wiedzy, dlatego też warto rozważyć skorzystanie z kursu organizowanego przez renomowaną firmę. Kogo wybrać?

Kompleksowe szkolenia dotyczące narzędzi jakościowych oferuje PROQUAL Management Institute. Wśród proponowanych zajęć znajduje się zaawansowane planowanie jakości produktów, które skupia się na metodzie APQP (planowanie, konstruowanie, opracowanie produktu, projektowanie procesu, zatwierdzenie). System sprawdza się doskonale w zakładach motoryzacyjnych, ale jest również chętnie wykorzystywany przez inne podmioty. Poza tym oferta obejmuje szkolenie AQL ze statystycznej kontroli jakości, podczas którego uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zasadami prowadzenie statystyk odbiorczych wyrobów oraz tworzenia planów badawczych dla kontroli liczbowych i atrybutowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zajęcia z metody MSA. Dzięki standardom można przeprowadzić analizę, która oceni zdolności systemów pomiarowych w firmie. Ponadto firma prowadzi kurs z wymagań AIAG i VDA 5 czy PPAP. Warto zapoznać się z całą ofertą.

Każde szkolenie jest podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną, podczas której uczestnicy będą wykonywać różne ćwiczenia. Aby ułatwić zrozumienie zasad korzystania z poszczególnych metod, prowadzący przygotują przykłady z rozmaitych branż. Kursy odbywają się poprzez platformę online. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Data dodania: 15-11-2022

Opinie o firmie PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w okolicy